Addax Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefonu
Addax Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefonu

Addax firması ülkemiz içerisinde tekstil sektöründe hizmet vermektedir. Addax etek, elbise, tişört, şort, gömlek, pantolon, eşofman, pijama, kazaklar, kabanlar, montlar, hırkalar gibi tüm giyim ürünlerinin satışlarını gerçekleştirmektedir. Tamamen bayan giyim ürünleri satılmaktadır. Firma her zaman en trend ürünleri, en iyi kalitede sunmakta ve her zaman müşterilerini memnun bırakmaktadır.

Addax

Ürünlerindeki kaliteyle birlikte müşteri memnuniyetinin sürekli olması ve üst düzeyde tutulması adına çağrı merkezi üzerinden müşteri hizmetleri vermektedir. Müşteri hizmetlerini arayarak aldığınız ürünlerden ya da mağazalarda almış olduğunuz hizmetlerden yaşadığınız sorunları, şikayetleri yetkili kişilere iletebilir ve destek alabilirsiniz.

Addax hem yaz hem de kış modasına uygun tüm giyim eşyalarının üretimini gerçekleştirmektedir. Üretimi yapmış olduğu tüm ürünler sezonun en trend ürünleri olarak üretilmektedir. Firma yazın etek, elbise, tişört, şort, gömlek, pantolon, eşofmanların satışlarını gerçekleştirirken kış ürünlerindeyse kazaklar, kabanlar, montlar, hırkaların satışlarını sunmaktadır. Tüm ürünler en uygun fiyatlarla birlikte herkesin zevkine uyacak şekilde çeşitlilikle satılmaktadır. Ürünlerde tüm bedenler bulunmaktadır.

Addax markası birçok ilde ve ilçede bulunan mağazalarıyla hizmet vermektedir. Mağazalardan gerçekleştirdiğiniz alışverişlerinizden sonra aldığınız ürünlerden yaşadığınız sorunlar, şikayetler olduğundan ya da mağazalarda karşılaştığınız hizmetlerden yaşadığınız memnuniyetsizlikleri, şikâyetleri yetkili kişilere iletmeniz ve destek almanız adına iletişim kanalından müşteri hizmetleri verilmektedir. Müşteri hizmetlerini arayarak tüm sorunlarını, merak ettiklerinizi sorabilir yardım alabilirsiniz.

Addax Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mağazaların geniş ürün yelpazesiyle birlikte yaz ve kış olmak üzere tüm ürünlerin en trend olacak şekilde satışlarını gerçekleştiren Addax firması müşterilerine daha iyi hizmet vermek ve onları her zaman memnun etmek adına müşteri hizmetleri de vermektedir. Addax markası tarafından satılan tüm ürünlere ister mağazalarından ulaşabilir isterseniz de markanın web sitesinden ulaşabilir ve alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yapmış olduğunuz alışverişler sonrası yaşayabileceğiniz ürün bazlı ya da alınan hizmetlerden kaynaklı sorunda, şikâyette ya da memnuniyetsizlikte bu durumu yetkili kişilere bildirmeniz ve yardımcı olunması adına müşteri hizmetleri verilmektedir.

444 0 997 nolu numarayı tuşlayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine ister aldığınız üründen yaşadığınız sorunu ya da 14 gün hakkınız olan iadeyle ilgili yardım isteyebilir ya da aldığınız hizmetten yaşadığını memnuniyetsizliği iletebilirsiniz. Her türlü konuyla ilgili müşteri hizmetleri arayabilirsiniz.

Addax tarafından müşterilerinin sürekli olarak yanlarında olmak ve onlara yardımcı olmak adına verilen müşteri hizmetlerine 09.00- 17.00 saatleri arasında aradığınız her zaman ulaşabilirsiniz. Ayrıyeten internet sitesinde yer alan iletişim formunu dolduraraktan müşteri hizmetlerinden yardım için talepte bulunabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin