Akakce.com Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
Akakce.com Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Akakce.com e-ticaret sitesi ülkemizde güvenilir, hızlı ve kaliteli alışveriş fırsatı sunan kurumsal bir firmadır. Firma müşterilerini her zaman memnun etmek ve onları her zaman daha iyisini sunmak adına çalışmalarına devam etmektedir. Güvenilir, hızlı ve kaliteli ürünlerin sunulduğu Akakce e-ticaret sitesinde firma müşterilerinin her konuda bildirimde bulunarak firmanın ürün ve hizmetlerine yönelik destek almaları adına iletişim kanalları üzerinden çağrı merkezi hizmeti vermektedir.

İletişim kanalları üzerinden çağrı merkeziyle bağlantı kurarak her türlü konuyla ilgili yetkili kişilerden destek talebinden bulunabilirsiniz.

Firma tarafından sunulan ve kullanabileceğiniz iletişim kanalları.

Akakce.com Müşteri Hizmetleri

Akakce firması tarafından sunulan ürün ve hizmetlerine yönelik sorun, şikayet ya da öneri gibi her türlü konuyu iletmeniz adına kullanabileceğiniz ilk iletişim kanalı müşteri hizmetleri telefon numarasıdır. Aşağıda yer alan müşteri hizmetleri numarasını arayarak yetkili kişilerden destek almak istediğiniz adına talepte bulunabilir ve en kısa sürede destek alabilirsiniz.

Akakce.com Telefon Numarası

0 312 210 12 29

Akakce.com İletişim

Firma tarafından müşterilerinin yaşadıkları ürün ve hizmetlere yönelik sorun, şikayet ya da öneri gibi her türlü konuyu iletmek adına kullanabilecekler ikinci iletişim kanalı internet sayfasından kullanabilecekleri iletişim formudur. İnternet sayfası üzerinde yer alan iletişim formunu siteye giriş yaparak kullanabilirsiniz. Her türlü konuyu iletişim formu üzerinden ileterek destek talebinde bulunabilirsiniz.

Akakce firması tarafından müşterilerinin kullanması ve yaşadıkları her türlü sorunu daha hızlı şekilde iletip destek alması adına kullanabilecekleri bir diğer iletişim kanalı da e-posta üzerinden iletişimdir. Aşağıda bulunan e-posta adresine istediğiniz her konuyu iletişim bilgilerinizi yazarak yetkili kişilere yollayabilirsiniz. Yollamış olduğunuz mesaja en kısa sürede yetkili kişilerden tarafınıza dönüş sağlanarak destek sağlanacaktır.

Firmanın mail adresi: [email protected]

Akakce.com Şikayet Hattı

Ürünlerden ya da almış olduğunuz hizmetlerden yaşadığınız memnuniyetsizliği ya da şikayeti en hızlı şekilde yetkili kişilere iletmeniz adına kullanabileceğiniz şikâyet hattıyla hızlı şekilde destek alabilirsiniz. Aşağıda yer alan irtibat numarasını aramanız yeterlidir.

Akakce.com Şikayet

0312 210 12 29

5 YORUMLAR

  1. Günaydın
    bir konu ve ürün hakkında telefon görüşmesi yapmam lazım
    numaranız olan 03122101229 numarayı her aradığımda fax çıkıyor
    konuacak kimseye ulaşamıyorum lütfen beni ararmısınız

    05323122534 Ahmet Şükrü Sönmez ANTALYA

  2. Vergi numarası 6430384874 olan Onnumara Bilişim ve İLetişim Hizmetleri Turizm Tic. İnş. A.Ş. den 8 Şubat 2021 tarihinde dell bilgisayar alıp aynı gün alışverişimi iptal etmek istedim. Ancak ürün elime ulaştıktan sonra iade yoluyla iptal edeceklerini söylediler. Bugün 11. Mart itibariyle hâlâ alışveriş iptal edildiği banka kayıtlarıma yansımadı. Arıyorum. Her seferinde “üç gün içinde yansıyacaktır” şeklinde teskin edici sözlerle beni oyalıyorlar. Kredi kartı limitim dolduğu için alışveriş yapamıyorum. İlginizi rica ederim. 15 mart kredi kartı ödeme günüm ve ben almadığım ürünün parasını ödemiş olacağım.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin