Akbank telefon numarası, Akbank çağrı merkezi bilgileri ve Akbank şikayet telefonu özellikle son günlerde bankacılığa artan ilgi ile birlikte artmaktadır. Akbank ile ilgili bütün merak ettiğiniz bu konulara sizler için bu makalemizde yer verip detaylıca anlatım sağlayarak aklınızdaki bütün soru işaretlerini kıracağız. Dilerseniz öncelikle Akbank hakkında birkaç bilgi ile başlayalım.

Akbank

Akbank, ilk olarak Adana’da Hacı Ömer Sabancı’nın da aralarında yer almış olduğu bir grup kişi tarafından çiftçilere, oradaki pamuk üreticilerine destek olma amacıyla Ocak 1948 tarihinde kurulmuştur. Günümüzde hemen hemen 94 milyar dolara yakın seviyesi ile Türkiye’nin en büyük bankalarından birisidir. Uluslararası bir firmanın yapmış olduğu araştırmalarda Akbank toplamda 6 kez “Türkiye’nin en değerli bankası” olmuştur. Dünya genelinde ise Akbank bunca değeri ile 94.sırada yer almaktadır. Peki bu kadar başarılı bir banka olan Akbank telefon numarası kaçtır? Akbank çağrı merkezi telefon numarası bilgileri nelerdir?

Akbank Çağrı Merkezi Telefon Bilgisi

Akbank firması büyüdükçe hakkında iletişim bilgileri de merak edilmiştir. Akbank sizler için her ihtiyacınızda ulaşabileceğiniz, aklınızdaki soruları çözebileceğiniz çağrı merkezi ve telefon numarası kullanmaktadır. Peki Akbank telefon numarası, Akbank çağrı merkezi telefon numarası kaçtır? Akbank telefon numarası 444 25 25 numaralı telefon numarası olup her daim sizlere hizmet verebilmek adına açıktır. Akbank telefon numarası ile birlikte aklınızdaki bütün sorulara soru işareti bulabilir hatta bununla da kalmayıp birçok bilgiyi edinebilirsiniz. Ayrıca Akbank çağrı merkezi 0850 222 25 25 numaralı telefon numarasıdır. Bu telefon numarası ile birlikte Akbank çağrı merkezine ulaşarak şikayetlerinizi ve bildirimlerinizi de bildirebilirsiniz. Ayrıca Akbank asistan ile de web sayfası veyahut uygulaması üzerinden destek alabilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Birçok kullanıcı çağrı merkezlerinden destek alırken beklemeyi hiç sevmemekte olup direkt müşteri temsilcisine bağlanmak istemektedir. İşte sizler için bulmuş olduğumuz Akbank müşteri hizmetleri direkt bağlanma yöntemi;

Öncelikli olarak Akbank telefon numarası olan 444 25 25 numaralı telefon numarasını veyahut 0850 222 25 25 numaralı Akbank çağrı merkezi telefon numarasını arayarak ilk telesekreteri dinliyoruz. Hemen ardından menüye geldiğimizde ilk olarak 4 numarasını sonra da 2 ile 0 numaralarını tuşluyoruz. E-cagrimerkezi.net ayrıcalığı ile…

Akbank Müşteri Numarası Nasıl Öğrenilir?

Akbank müşteri numarası nasıl öğrenileceği merak konusudur. Dilerseniz bunun için Akbank telefon numarasını arayabilir dilerseniz de banka kartınızın ön bölümünde yer alan adınız ve soyadınızın hemen altında yer alan numaranın ilk 4 hanenin sonrasında yer alan 8 hane sizin Akbank müşteri numaranızdır.

Akbank Sosyal Medya Adresleri

Akbank sosyal medya adresleri aracılığı ile birlikte Akbank firmasının yapmış olduğu duyuruları anlık faiz bildirimlerini ve benzeri türde yer alan bilgileri en ilk siz öğrenebilirsiniz. Ayrıca yine sosyal medya adresleri üzerinden de yazarak bilgi ve destek alabilmeniz mümkündür. Linkedin hesabından ise açmış oldukları pozisyonları görüp iş başvurusu yapabilirsiniz.

  1. Akbank Facebook
  2. Akbank İnstagram
  3. Akbank Linkedin
  4. Akbank Youtube
  5. Akbank Twitter

Akbank Şikayet Telefonu

Akbank firması ile ilgili bütün şikayetlerinizi Akbank telefon numarası ve Akbank çağrı merkezi telefon numarası ile bildirebilmeniz mümkündür. Akbank şikayetlerinizi ayrıca aşağıdaki yer alan bağlantı üzerinden form doldurarak bildirebileceğiniz gibi, aşağıdaki yorumlar kısmından da bildirebilirsiniz. Yorumlar kısmından deneyimlerinizi ve şikayetlerinizi daha geniş kitlelere ulaştırabileceğinizi unutmayınız.

Akbank Şikayet Telefonu-Buraya Tıklayınız


Sizler için hazırlamış olduğumuz Akbank iletişim bilgileri ve bazı detayların yer aldığı konumuzu beğendiyseniz yorum yaparak destek olabilirsiniz. Ayrıca buraya tıklayarak web sayfamızda yer alan diğer firmaların iletişim bilgilerini inceleyebilirsiniz. E-cagrimerkezi.net olarak sizlere teşekkür ederiz.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin