Akbank günümüzde Türkiye’de en çok müşterisi olan bankalardan birisidir. 1948 senesinde Hacı Ömer Sabancı tarafından pamuk işçilerine finans kaynağı sağlamak amacıyla kurulan banka kısa bir süre içerisinde büyük bir gelişme kat ederek Türkiye’de yer alan en büyük bankalar arasında yer almaktadır. Ayrıca banka 2017 senesinde ‘Dünyanın En Değerli 500 Banka Markası’ arasında yer almaktadır. Günümüzde hem bireysel hem de kurumsal olarak müşteri olma imkanı sunan Akbank müşterileri için sağladığı kampanyalar ile adından sık sık bahsettirmektedir. Adana şehrinde ilk şubesini açan banka daha sonra merkezini İstanbul şehrine taşımıştır. Günümüzde Akbank’ı tercih edenlerin sebebi bankanın müşterilerine sağladığı kredi imkanlarıdır. Hemen hemen Türkiye’nin şehrinde şubesi ve ATM’leri bulunan Akbank’ın müşteri sayısı ise oldukça fazladır. On binlerce kişiye istihdam sağlayan Akbank, aynı zamanda müşterilerine mevduat hesapları üzerinden büyük finansal kazançlar sağlamaktadır. Eğer siz de Akbank müşterisi olmak istiyorsanız Akbank müşteri hizmetlerini arayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermekte olan Akbank çağrı merkezi müşterilerine daha kaliteli ve hızlı bir iletişim kurmak için oluşturulmuştur. Eğer Akbank hakkında istek, öneri ve şikayetleriniz varsa bunu Akbank iletişim numarasını arayarak dile getirebilirsiniz. Her geçen gün müşteri sayısı büyüyen Akbank müşteri temsilcilerini aynı zamanda kredi/banka kartı kayıp ve değişim gibi işlem taleplerinde bulunabilirsiniz.

Akbank Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 25 25

Arama Terimleri: Akbank irtibat telefonu, Akbank canlı destek, Akbank müşteri temsilcisi, Akbank şikayet hattı, Akbank iletişim numarası, Akbank telefon numarası, Akbank çağrı merkezi, Akbank müşteri hizmetleri

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin