Aktif Bank, Çalık Holding grubuna bağlı bir kuruluş olarak 1999 yılında kurulmuş, Kurulduğu zamanlarda bankacılık faaliyetini tam olarak yapmamaktaydı. 2008 tarihinden bu yana tam olarak faaliyet gösteren ülkemizin özel sermayeli bir bankasıdır. Aktif Bank kurulduğu zamandan beri her geçen gün büyüyen bir banka olmuştur. Banka müşterileri her geçtiğimiz gün giderek daha çok artmaktadır. Kurumsal bankacılık, bireysel bankacılık ve ticari bankacılık olarak faaliyet alanları bulunmaktadır. Aktif Bank tüm müşterilerine kusursuz bir şekilde hizmet vermeye devam etmiştir. Yıllardır ismi ile tarih yazmış bir banka olmuştur. Bankalar arasında en global ve yerli olan bankadır. Hesap açma, hesap kapatma, vadeli hesap işlemleri, döviz işlemleri, kredi kartı, internet bankacılığı, bireysel kredi, konut kredisi, ticari kredi, kiralık kasa gibi birçok işlem için Aktif Bank şubelerine giderek kolayca yapabilirsiniz. Tüm diğer işlemleriniz için Aktif Bank şubelerine gitmenizin yanı sıra Aktif Bank telefon numaralarıyla kolayca iletişim kurabilirsiniz. Her müşterinin işlemleri ile itina ile ilgilenilir. İşlemlerin en kısa sürede yapılması için tüm çalışanlar elinden geleni yapar.

Aktif Bank Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Aktif Bank müşterilerinin memnuniyeti için birçok hizmet ve faaliyet yürütmektedir. Önceliği olarak her zaman müşterilerin memnuniyeti ve müşterilerinin menfaatini düşünmüştür. Bu doğrultuda birçok müşteri bildirimini değerlendirmiştir. Müşterilerin her türlü şikayet, öneri, soru ve isteklerini özenle incelemekle yükümlüdür. İleriye dönük gelişmelerde bu bildirimler son derece önemlidir. Her türlü işlemin en kısa zamanda gerçekleşmesi için tüm çalışanlar son derece eğitimli bir şekilde çalışmaktadır. Bu zamana kadar alınan şikayetler yok denecek kadar azdır.

0850 724 30 50

Aktif Bank E-posta Adresi

Aktif Bank müşterilerinin ulaşması için birden fazla seçenek bulunmaktadır. Müşteriler için oluşturulmuş bir müşteri hizmetleri iletişim hattı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kullanılan bir e-posta adresi bulunmaktadır. Müşterilerin müşteri hizmetleri telefonuyla ya da çağrı merkezleri ile ulaşamadıkları zaman saniyeler içinde ulaşım yapmaya yarayan e-posta adresleri bulunmaktadır. E-posta adreslerine mail atarak kolay bir iletişim sağlamak mümkün olacaktır. Aktif Bank e-posta trafiği son derece profesyonel çalışanlar tarafından kontrol edilmektedir.

[email protected]

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin