Albaraka Türk Katılım Bankası tam olarak 1985 senesinde İstanbul’da kurulmuştur. Özellikle faizsiz bankacılık alanında adından sık sık bahsettirmeyi başaran Albaraka alanında en çok tercih edilen kuruluşlar arasında yerini almaktadır. Uzun süren çalışmaları ile müşterilerinin memnuniyetine büyük ölçüde önem veren Albaraka kısa bir süre içerisinde şube sayılarını arttırmıştır. Türkiye içerisinde 200’den fazla şubeye sahip olan Albaraka aynı zamanda Irak’da da bir şube açmıştır.  Ayrıca Türkiye’nin birçok yerinde ATM’si bulunan banka her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Hem bireysel hem de kurumsal alanlda hizmet vermekte olan Albaraka müşterileri için oluşturduğu konut, araç, ihtiyaç finansmanları ile vatandaşların kredi ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalar yapmaktadır. Ayrıca kredi kartı hizmeti de veren Albaraka müşterilerinin yanında nakit taşımadan kolay bir şekilde alışveriş yapmasını sağlamaktadır. Albaraka müşteri hizmetlerini arayarak banka hakkında merak ettiklerinizi ve sormak istediklerinizi dile getirebilirsiniz.

Albaraka çağrı merkezi hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermektedir. İnternet bankacılığı üzerinden de müşterilerine hizmet vermekte olan Albaraka ayrıca mobil uygulama da kurmuştur. Bankanın müşterileri için oluşturduğu kredi kampanyaları hakkında daha detaylı bilgi almak için Albaraka müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun dışında kredi/banka kartı çalınması & kaybolması ihbarı, kredi kartı borç bilgisi sorgulaması gibi işlemleriniz için de bankanın müşteri temsilcilerini arayabilirsiniz.

Albaraka Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0850 222 5 666

444 5 666

Arama Terimleri: Albaraka irtibat telefonu, Albaraka canlı destek, Albaraka müşteri temsilcisi, Albaraka şikayet hattı, Albaraka iletişim numarası, Albaraka telefon numarası, Albaraka çağrı merkezi, Albaraka müşteri hizmetleri

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin