Türkiye’nin en önde gelen bankaları arasında yer alan Alternatif Bank tam olarak 1991 senesinde hizmet vermeye başlamıştır. Yıllardır verdiği kaliteli hizmet ile vatandaşların güvenini kazanan Alternatif Bank’ın %75’lik hissesinin sahibi 2013 senesinde The Commercial Bank olarak büyük bir değişim yaşamıştır. Daha sonra bankanın tek sermayedarı olarak faaliyetlerine devam etmekte olan bu şirket oldukça yenilikçi çalışmalara imza atmıştır. Türkiye içerisinde 49 şubesi bulunmakta olan bankada 1000’den fazla personel sayısı yer almaktadır. Her geçen gün alt yapısını güçlendiren ve bu alanda faaliyet göstermekte olan Alternatif Bank her geçen gün büyümektedir. Müşteri sayısını gittikçe arttıran Alternatif Bank sunduğu avantajlar ve fırsatlar ile eşsiz bir hizmet vermektedir. Bireysel, kurumsal ve ticari alanda faaliyetlerine devam etmekte olan Alternatif Bank müşterileri ile daha iyi bir iletişim kurabilmek ve onların sorunlarını çözebilmek için Alternatif Bank çağrı merkezi numarası ile hizmet vermektedir.

Alternatif Bank iletişim numarasını arayarak banka hakkında merak ettiklerinizi, sormak istediklerinizi ve şikayetlerinizi dile getirerek müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz. Ayrıca bankanın sunduğu fırsatlar ve kampanyalar hakkında daha çok detay edinmek için de bankanın çağrı merkezi yetkilisini arayabilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermekte olan Alternatif Bank müşteri temsilcilerini kaybolan kartlarınız için de arayabilir ve yeni kart talebinde bulunabilirsiniz.

Alternatif Bank Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 00 55

0850 225 00 55

Arama Terimleri: Alternatif Bank irtibat telefonu, Alternatif Bank iletişim numarası, Alternatif Bank telefon numarası, Alternatif Bank çağrı merkezi, Alternatif Bank müşteri hizmetleri, Alternatif Bank canlı destek, Alternatif Bank müşteri temsilcisi, Alternatif Bank şikayet hattı,

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin