Altınyıldız Classics Türkiye’de giyim sektöründe hizmet veren markadır. Altınyıldız Classics 1952 yılında giyim alanında faaliyetlerine başlamıştır. Boyner Holding’e bağlı olarak hizmet veren Altınyıldız Classics erkek giyim alanında ürünlerini mağazalarında satışa sunmuştur. Altınyıldız Classics erkek giyim alanında başladığı faaliyetlerine kadın giyiminde ürünleri ile devam etmiştir. Müşterilerine Network adı altında ürünleri ile kadın giyim alanında hizmet vermektedir. Altınyıldız Classics ürünleri arasında pantolon, gömlek, eşofman, takım elbise, kaban ve montları bulunmaktadır. Ayrıca Altınyıldız Classics ayakkabı alanında ürünlerini piyasaya sürmüştür. Altınyıldız Classics mağazaları sayesinde çanta, cüzdan, kravat ve çorap gibi aksesuar alanında ürünlerini satışa sunmuştur. Uluslararası alanda hizmet veren Altınyıldız Classics mağazaları sayesinde müşterilerine alışveriş yapma imkanı sağlamaktadır. Altınyıldız Classics mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde ürünlerini satışa sunan Altınyıldız Classics mağazaları ve internet sitesi üzerinden bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanınız bulunmaktadır. Altınyıldız Classics mağazaları ve internet sitesinde müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Altınyıldız Classics internet sitesi üzerinden farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra kapıda ve taksitli bir şekilde ödeme yapma imkanı sağlamaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Altınyıldız Classics müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Altınyıldız Classics çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Altınyıldız Classics müşteri iletişim telefon numarası: 0850 455 56 57

Arama terimleri: Altınyıldız Classics müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Altınyıldız Classics çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin