Altunbilekler Çağrı Merkezi Telefon Numarası
Altunbilekler Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Altunbilekler market sektöründe Türkiye’de birçok ilde hizmet vermektedir. Firma müşterilerine gıdadan, tekstile, temizlik ürünlerine kadar her şeyin satışını sunmaktadır. Altunbilekler süper marketleri müşterileri her zaman memnun bırakmak adına çalışmaktadır. Firma müşterileri tarafından ürünler ya da aldıkları hizmetlerden gelebilecek sorunları, şikâyetleri veya önerileri dinlemek adına iletişim numarası üzerinden çağrı merkezi hizmeti vermektedir. Çağrı merkezine bağlanarak her türlü konuyla ilgili destek ya da yaşadığınız şikâyetleri yetkili kişilere iletebilirsiniz.

Altunbilekler

Türkiye’de birçok ilde ve ilçede şubeleri bulunan Türkiye’nin önemli market zinciri markalarından olan Altunbilekler gıda, kozmetik, deterjan, elektronik gibi tüm ürünlerin satışını sağlamaktadır. Market günlük meyve ve sebze satışları da gerçekleştirmektedir.

Altunbilek marketlerinden almış olduğunuz ürünlerde ya da market içerisinde almış olduğunuz hizmetlerde memnuniyetsizlik, sorun ya da şikâyet gibi durumlar söz konusu olduğunda firma sunmuş olduğu çağrı merkezi hattıyla müşterilerinin yanında olmaktadır.

Altunbilekler Müşteri Hizmetleri

İlk olarak 1984 yılında Ankara Keçiören’de faaliyete geçen Altunbilek marketi 3 kardeş olan Derviş, Selim, Mustafa Altunbilek tarafından kurulmuştur. Kurulduğu ilk zamanlarda tek bir market olarak çalışan Altunbilek zaman içerisinde gelişerek, büyüyerek Türkiye’de birçok ilde ve ilçede şubeleri sahip olmayı başarmıştır. Türkiye genelinde toplamda şuan için 80 üzerinde mağazayla hizmet verilmektedir. Altunbilek markası market zinciri dışında ülke içerisinde restoran zincirleriyle de hizmet vermektedir.

Altunbilek marketlerinde ister marketlere giderek alışveriş yapabilir isterseniz de Altunbilek internet sitesine girerek online alışveriş yapabilirsiniz. İnternetten alışveriş yapmanız çok kolaydır.

Firma yaşanabilecek her sorunda müşterinin yanında olmak ve memnuniyeti sağlamak adına deneyimli ve güler yüzlü kişilerden oluşan çağrı merkezi hizmeti de vermektedir.

Altunbilekler Telefon Numarası

Altunbilekler tarafından sunulan müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanmak ve yetkili kişilerle direk iletişim kurmak adına 0 850 346 11 11 numaralı çağrı merkezini aramalısınız. Müşteri hizmetlerine 7/ 24 ulaşabilir ve destek talebinde bulunabilirsiniz.

0 312 815 45 59 numarayı ararsanız Ankara’da bulunan merkez şubesine ulaşabilirsiniz.

Altunbilekler Şikayet

Firmamı tarafından almış olduğunu ürünlerde, vermiş olduğunuz siparişlerde ya da alınan mağaza hizmetlerinde yaşayabileceğiniz şikâyetleri, sorunları, iadeler gibi tüm konuları şikâyet hattı üzerinden yetkili kişilere hızlı bir şekilde iletebilir ve destek alabilirsiniz.

Altunbilekler Şikayet Hattı

0850 346 11 11

1 YORUM

 1. Ankara, Yenimahalle İlçesi, Demetgül Mahallesi, İvedik Caddesi (No:45) üzerinde KİRALIK MAĞAZA
  ÖZELLİKLERİ
  1. Demet parkı karşısında İvedik Caddesi cepheli ve 4 yol kavşağı köşe başındadır.
  2. Daha önce 18 sene MAKRO MARKET tarafından kiracı olarak kullanılmıştır. Devamında ÇAMLICA GROSS isimli dolandırıcı bir firma tarafından yine market olarak kiralanmış olup, amaçları doğrultusunda (dolandırıcılık) kullanılarak 2 senede 5 ay açık kalmıştır.
  3. Köşe başında olması sebebiyle tabela değeri oldukça yüksektir.
  4. 12 katlı 40 daireli binanın zemin ve bodrum katı birliktedir. Zeminde 570 m2 ve bodrumunda da 570 m2 olmak üzere toplamda 1140 m2 alana sahiptir.
  5. Zemin ve bodrum kat arasında mağazaya ait yük asansörü vardır.
  6. Zemin katta komple klima mevcuttur. (Önceki kiracılar tarafından kullanılmıştır ve çalışır durumdadır.) Mevcut müdüriyet bölümü vardır. Buradan tüm mağazanın yönetilmesi için gerekli telefon, kamera kayıt vb. sistemler vardır.
  7. Önceden kullanılan manav reyonu aynen durmaktadır. Kullanıma elverişlidir.
  8. Bodrum katında 1 adet yüksek güçlü jeneratör vardır. Son kiracı tarafından sökülerek götürülmek amacıyla yerinden oynatılmıştır. Düzeltilmesi gerekir, çalışır durumdadır.
  9. Yine bodrum katta bir tanesi 25 m2, ikincisi 50 m2 olan 2 adet soğuk hava deposu vardır. Çalışacak durumdadırlar.
  10. Daha önceki kullanıcıların amaçları doğrultusunda yapılmış kadın-erkek soyunma odaları, mutfak, wc vb. bölümler mevcuttur.
  11. Tüm elektrikler bodrum kata toplanmış olup, gerekli elektrik trafoları, sigortaları ve dolapları vardır. Abone olunması halinde hemen çalışır durumdadır. Su durumu da aynıdır.
  12. Binanın iskân ruhsatı vardır. Kat mülkiyetine geçilmiş olup, yapı kullanma izin belgesi ve mağaza kullanımlı tapusu vardır. Binada apartman görevlisi bulunmaktadır.

  İrtibat için : Nejdet KARAKAYA – Mal sahibi
  TEL : 0532 400 80 41

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin