Altus çağrı merkezi numarası

Altus çağrı merkezi numarası markanın müşterileri tarafından merak ediliyor. Bildiğiniz üzere Altus markası Arçelik elektronik şirketinin alt markasıdır. Beyaz eşya, küçük elektrikli ev eşyaları denince akla gelen ilk markalardan biri olarak dikkat çekiyor. Özellikle de ülkemizde hem ekonomik hem de kaliteli elektronik markası olarak sıklıkla tercih edilir. Müşteri kitlesi ve ürün gamı fazla olan Altus çağrı merkezi iletişim bilgilerine ulaşmak istiyorsanız en doğru adrestesiniz İrtibat numarasına hemen sitemizden kolayca ulaşın!

altus-musteri-hizmetleri-iletisim

Altus çağrı merkezi iletişim bilgileri

Altus çağrı merkezi müşterilerine aktif bir şekilde hizmet veriyor. Profesyonel, alanında uzman kadrosu ile hizmet veren çağrı merkezine 7-24 ulaşmanız mümkündür. Markaya ait ürünler hakkında bilgi almak, öneri, istek ya da şikayette bulunmak gibi pek çok konu için dilediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz. Arçelik-Altus müşteri memnuniyetine son derece önem verdiği için tüm soru ve sorunlarınızı çözüme kavuşturmak üzere müşteri temsilcileri aracılığıyla destek olacaktır.

Altus müşteri hizmetleri

Altus çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri iletişim numarası0850 210 0 888 ve 444 0 888’dir. Çağrı merkezi hizmetini haftanın yedi günü 7-24 saat şeklinde sunan Altus iletişim merkezini dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Markaya ait satın aldığınız ürünlerin arızaları, teknik servis talebi ve genel bilgiler hakkında destek almak üzere iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Türkiye’nin her yerinden ilgili irtibat numaralarını arayarak iletişim kurabilirsiniz.

Diğer teknoloji ve elektronik marka-şirketlerine ait çağrı merkezi iletişim numaralarına da sitemizden ulaşmanız mümkündür. Merak ettiğiniz tüm çağrı merkezi iletişim detayları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Aradığınız firma ya da şirket isimlerini sitemizde aratarak daha kolay ulaşmak için filtre özelliğinden faydalanmanız da mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir