anadolu-sigorta-iletisim-numarasi
anadolu-sigorta-iletisim-numarasi

Anadolu Sigorta Çağrı Merkezi; Anadolu Sigorta 1 Nisan 1925 tarihinde Atatürk tarafından kurulmuştur O tarihten günümüze uzanan profesyonel hizmetleriyle adından söz ettirmeyi başarıyor. Öyle ki hızlı büyüme kaydetmesi ve profesyonel hizmetleri sayesinde 2019 yılında Türkiye’nin en büyük ikinci şirketi olarak seçilmiştir. Bireysel ya da kurumsal tüm sigorta işlemleri için şirkete başvurmanız mümkündür.

Anadolu Sigorta Çağrı Merkezi iletişim bilgileri bireysel ve kurumsal müşterileri tarafından merak ediliyor. Hemen çağrı merkezi irtibat numarasına sitemizden ulaşabilirsiniz!

Anadolu Sigorta Nedir?

Anadolu Sigorta Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinden biridir. Milyonlarca kişin tercih ettiği sigorta şirketi olarak dikkat çekiyor. Güvenilir ve profesyonel hizmet sunması da tercih edilme nedenleri arasındadır. Atatürk tarafından kurulan bu şirket aynı zamanda Türkiye’nin ilk ulusal sigorta şirketi olma unvanı da taşıyor.

 Hem bireysel hem de kurumsal sigorta işlemlerinin tümü için hizmet alabilirsiniz. Siz de hizmet almak üzere Anadolu Sigorta çağrı merkezi irtibat numarasını merak ediyorsanız içeriğimizin devamından kolayca ulaşabilirsiniz. Çalışma saatleri ve irtibat numarası gibi tüm detayları araştırıp sizler için yer verdik.

Anadolu Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

Anadolu Sigorta Çağrı Merkezi hattını arayarak tüm soru, sorun, şikayet bildirimlerinize geri dönüş alabilirsiniz. Hızlı ve profesyonel hizmet sağlayan müşteri temsilcileri en kısa süre içerisinde yardımcı olacaktır. İrtibat numarası 0850 724 0850’dır. Bu numarayı mesai saatleri içerisinde arayabilirsiniz.

İhtiyacınız olan diğer sigorta şirketlerinin, kurumların, internet sitelerinin de çağrı merkezi irtibat numaralarına içeriğimizden kolayca ulaşabilirsiniz.  Ayrıca sitemizde yer almadığını düşündüğünüz çağrı merkezi numaralarını talep etmek üzere bize iletebilirsiniz. En kısa süre içerisinde ilgili çağrı merkezi irtibat numarasına yer vereceğimizden emin olabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin