Anadolubank tam olarak 1961 senesinde kurulan bir bankadır. Türk Ekspres A.Ş. ve Buğday Bankası A.Ş.’nin bir araya gelmesiyle kurulan Anadolubank tam olarak 45 milyon sermaye ile kurulmuştur. Amacı Türkiye’nin dış ticaretini desteklemek olan Anadolubank kısa bir süre içerisinde büyük bir gelişme kat etmiş ve 1987 senesinde sermayesini 75 Milyar TL’ye kadar çıkarmayı başarmıştır. Ülkemizde şubesi her geçen gün artmakta olan banka 1988 senesinde Türkiye Emlak Kredi Bankası ile birleştirilmiştir. 1997 senesinde ise Habaş Gruba devredilen banka daha sonra yeniden faaliyete geçmiş ve günümüzde 106 şube ile hizmet vermeye devam etmektedir. Özellikle küçük ve orta işletmeler için finansal destek sunmakta olan Anadolubank bu işletmeler için çeşitli kredi imkanları sağlamaktadır. Ancak günümüzde alanını daha da genişleten Anadolubank sadece işletme- kobi ve ticari – kurumsal alanda değil aynı zamanda bireysel alanda da hizmet vermektedir. Anadolubank iletişim numarasını arayarak sizde Anadolubank’ta bireysel ya da işletmeniz için bir hesap oluşturabilir ve bankanın ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Anadolubank müşteri hizmetlerini arayarak bankanın kredi kampanyaları hakkında daha detaylı bir bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca eğer Anadolubank müşterisi iseniz banka hakkında şikayetlerinizi Anadolubank çağrı merkezini arayarak bildirebilir ve yetkililerden destek alabilirsiniz. Kredi kartı ya da banka kartınızın çalınması ve kaybolması gibi durumlarda da bankanın müşteri temsilcisini arayarak iletişime geçebilir ve sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Anadolubank Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0850 222 55 50

Anadolu Bank İletişim Formu

Arama Terimleri: Anadolubank irtibat telefonu, Anadolubank canlı destek, Anadolubank telefon numarası, Anadolubank şikayet hattı, Anadolubank iletişim numarası, Anadolubank çağrı merkezi, Anadolubank müşteri hizmetleri, Anadolubank müşteri temsilcisi,

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin