Ankara belediyesi çağrı merkezi numarası

Ankara belediyesi çağrı merkezi iletişim bilgileri sıklıkla araştırılan konular arasında yer alıyor. Belediyelerin iletişim bilgilerine vatandaşlar çeşitli başvurularda bulunmak üzere ihtiyaç duyabilir. Ankara ilinin de büyükşehir belediyesine çağlı çok sayıda ilçe belediyesi bulunuyor. Her vatandaş ya da işlem yapacak kişi kendi yerelindeki belediye ile doğrudan iletişime geçmelidir. Tüm yerel belediyeler büyükşehir belediyelerine bağlı hizmet veriyor. Bu nedenle de genel olarak Ankara Büyük şehir Belediyesi iletişim bilgileri araştırılıyor.

İhtiyacınız olan Ankara belediyesi çağrı merkezi iletişim numarasına sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz. Belediyeye ait irtibat numarası nedir? Nasıl ulaşılır? İşte, merak edilen tüm detaylar…

Ankara belediyesi çağrı merkezi iletişim

Ankara belediyesi çağrı merkezi iletişim bilgilerini sizler için araştırdık ve kaleme aldık. Yerel ya da farklı tüm işlemler için belediyenin ilgili birimleriyle iletişime geçebilirsiniz. Her birimi işlemler için ziyaret etmek istemiyorsanız n bilgi almak amacıyla çağrı merkezini aramanız mümkündür. Çağrı merkezi numarası üzerinden istediğiniz birime bağlanmanız mümkündür. Peki, büyükşehir belediyesinin çağrı merkezi numarası nedir? Nasıl iletişime geçilir?

Ankara belediyesi müşteri hizmetleri

Ankara belediyesi çağrı merkezi irtibat numarası 0312 507 10 00’dir. Santral numarası olarak da biliniyor. Soru, sorun, şikâyet, öneri ve benzeri her türlü işlemi bildirmek ve bilgi almak için arayabilirsiniz. Sabah saat 08.00 ile akşam 17.00 saatleri arasında aramalarınıza yanıt almanız mümkündür. Hangi birim ile görüşmeniz gerekiyorsa santral sizi doğrudan yönlendirecektir.

Diğer kamu kurumlarının da çağrı merkezi iletişim bilgilerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Sizler için tüm çağrı merkezi irtibat numaralarına yer vermeye özen gösteriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir