App Store, 2008 tarihinde piyasaya sürülmüş olan bir Iphone mağazasıdır.  App Store, iTunes Store üzerinden çalışmaktadır. App Store mağazası içinden istenilen tüm uygulamalar kolayca indirilebilir. Tüm uygulamalar için App Store mağazasını kullanabilirsiniz. 2008 yılından beri büyük bir hizmet vermektedir. Tüm İOS kullanıcıları mağaza olarak App Store kullanmaktadır. App Store ile ilgili tüm problemleriniz için kolayca iletişim hattını arayarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Hafta içi her gün 09:00 ve 20:00 saatleri arasında aranıldığında ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezi iletişim numarası bulunmaktadır. App Store, birçok uygulamanın bulunduğu bir platformdur. İOS kullanıcılarının mağazası olarak bilinmektedir. Birçok kullanıcı programları indirirken bu mağazayı kullanmaktadır.

App Store İletişim Kanalları

App Store mağazası müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi iletişim numarası olmak üzere iki farklı şekilde ulaşım sağlanabilmektedir. App Store mağaza kuran ve çalışanları iki türlü ulaşım sağlayabilir. App Store ile ilgili tüm sorunlarınızı ve teknik destek almak istediğiniz zamanlarda App Store iletişim numaralarını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Kullanıcılara uygun telefon hattı hangisi ise o numaradan kolayca ulaşmak mümkündür. Kullanıcılar birden fazla yol ile kolayca ulaşım sağlayabilir. Diğer yandan her bir müşteri ile itina ile ilgilenmek için birden fazla telefon hattı oluşturulmuştur.

App Store Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

App Store mağazasından indireceğiniz her uygulama sorunsuz biçimde kullanılmaktadır. App Store merkezi iletişim hattı büyük bir yoğunluk yaşanmaktadır. Türkiye içinden ulaşımı olmasa da Türkiye içinden ulaşım yapmak için iletişim hattı bulunmaktadır. App Store ile ilgili her türlü soru ve teknik destekte son derece profesyonel destek vermektedir.

00800 448 829 873

App Store Türkiye Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

App Store ile ilgili şikayet, soru, öneri ve istekleriniz için App Store müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak kolayca irtibata geçebilirsiniz. Türkiye içinde ulaşmanız gereken zamanlarda App Store Türkiye telefon hattını arayarak kolayca iletişim kurmanız mümkündür. Tüm kullanıcıların problemleri çözülsün diye oluşturulmuş bir telefon hattı bulunmaktadır. Sabit hatlar üzerinden arayabileceğiniz bir telefon hattı bulunmaktadır. App Store kullanıcıları tüm işlemleri için App Store ile ilgili tüm problemleriniz için kolayca irtibat kurabilirsiniz.

0216 282 15 11

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin