App Store Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Apple tarafından 10 Temmuz 2008 tarihinde iOS işletim sistemine sahip cihazlar için uygulama mağazası olarak kurulan App Store; iPhone, iPod ve iPad cihazlarının resmi online mağazasıdır. App Store’da milyonlarca ücretli ve ücretsiz uygulamalar bulunmaktadır. Bu yazımızda sizlere App Store kullanımı esnasında sorun yaşayan kullanıcıların ulaşabileceği App Store müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası ve diğer irtibat bilgilerinden bahsedeceğiz.

App Store üzerinden uygulama geliştiricileri Apple’nin belirlemiş olduğu gerekli kriterleri sağlayarak uygulamalarını yayınlayabilmektedir. Apple’nin ikinci nesil çıkarmış olduğu iPhone 3G modeli ile kullanıma sunulan App Store; gündelik hayatınızı kolaylaştırıcı uygulamalar, boş vakitlerinizi keyifli hale getirecek oyunlar ve daha binlerce uygulama kategorisinde bulunan işe yarar uygulamayı bünyesinde barındırmaktadır.

App Store’da Android’in resmi uygulama mağazası olan Google Play’den daha fazla uygulama seçeneği bulunmaktadır. 2016 yılının sayısal verilerine bakılacak olursa; App Store’da toplam 2 milyonu aşkın uygulama ve 130 milyarı aşkın indirme sayısı bulunmaktadır. Pek çok uygulama ücretsiz olduğu gibi ücretli uygulama ve oyunlar da barındırılan App Store’da; çoğu uygulamada da uygulama içi satın alma seçeneği bulunmaktadır.

App Store’da bulunan ürün kategorileri şu şekildedir; Kitaplar, İş Dünyası, Kataloglar, Eğitim, Eğlence, Finans, Yiyecek, içecek, Oyunlar, Sağlık ve Fitness, Yaşam tarzı, Çocuklar, Dergiler ve Gazeteler, Tıbbi, Müzik, Navigasyon, haber, Fotoğraf ve Video, Verimlilik, Referans, Alışveriş, Sosyal Ağlar, Spor Dalları, Seyahat ve Kamu hizmetleri.

Apple mobil cihaz kullanıcıları App Store kullanımı esnasında bazen bazı soru ve sorunlarla karşı karşıya kalabilmektedir. Bu problemlerin çözümünün sağlanması için App Store müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası gibi irtibat bilgilerini aramaktadırlar. Ancak App Store nin 444 lü çağrı merkezi telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. App Store üzerinden yanlışlıkla uygulama satın aldı iseniz veya uygulama içi satın alma işlemini iptal etmek istiyorsanız App Store üzerinde bulunan ‘Yardım’ menüsünü kullanabilirsiniz.

App Store Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Maalesef, böyle bir numara bulunmamaktadır.

Kullanıcılar App Store üzerinden satın aldığı uygulama veya özellikleri iade etmek istemektedirler. Eğer itirazınız olumlu olarak sonuçlanırsa Apple tarafınıza gereken ücret iadesini kısa sürede gerçekleştirecektir.

Arama Sözcükleri: app store iletişim bilgileri, app store telefon no, app store canlı destek hattı, app store müşteri temsilcisi, app store şikayet hattı, app store çağrı merkezi iletişim telefon, app store mesaj gönder, app store destek hattı

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin