Arçelik firması tam olarak 1955 senesinde Vehbi Koç ve Lütfi Doruk tarafından kurulmuştur. Beyaz eşya ve teknoloji alanında hizmet vermekte olan Arçelik alanında öncü bir Türk markasıdır. 1959 senesinde ilk çamaşır makinesini, bir sene sonra buzdolabını üretmiştir. 1968 senesinde ise üretimlerini Çayırova tesislerine taşıyan Arçelik daha sonra ürünlerini geliştirmiş ve bozdolabı, elektirikli süpürge ve bulaşık makineleri üretmeye başlamıştır. Arçelik markası için 1999 senesinde bir büyüme olmuştur. Arçelik firması, 2004 senesinde düzenlenen enerji verimliliği isimli bir yarışma %58 daha az enerji harcayan buzdolabı ile büyük bir ödül kazanmıştır. 2011 senesinde ise Türkiye başta olmak üzere Romanya, Rusya, Çin’de üretim tesisleri bulunan Arçelik’in toplamda 11 tesisi bulunmaktadır. Sadece Türkiye’de değil aynı zamanda 100’den fazla ülkede ürün satışı yapmakta olan Arçelik, günümüz itibari ile Koç Holding’e bağlıdır. Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde bir mağazası bulunan Arçelik her geçen gün şube sayısını arttırmaktadır. Size en yakın mağazanın nerede olduğunu öğrenmek istiyorsanız Arçelik müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Buzdolabı, çamaşır makinesi, derin dondurucu, fırın, ankastre, televizyon, tablet, telefon, ısıtma & soğutma ve küçük ev aletleri alanında üretim yapmakta olan Arçelik, müşterilerine daha kaliteli ve verimli bir hizmet verebilmek için Arçelik çağrı merkezini oluşturmuştur. Hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermekte olan Arçelik iletişim numarası müşterilerinin şikayetlerini ve sorunlarını dinlemekte ve onlara yönelik destek çalışmaları yapmaktadır.

Arçelik Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 0 888

Arçelik İletişim Formu

Arama Terimleri: Arçelik irtibat telefonu, Arçelik canlı destek, Arçelik müşteri temsilcisi, Arçelik şikayet hattı, Arçelik iletişim numarası, Arçelik telefon numarası, Arçelik çağrı merkezi, Arçelik müşteri hizmetleri

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin