arcelik-musteri-hizmetleri-numarasi
arcelik-musteri-hizmetleri-numarasi

Arçelik müşteri hizmetleri numarası nedir sorusu sıklıkla merak edilip araştırılıyor. Biz de bugün sizler için hem Arçelik firması hakkında genel bilgileri hem de müşteri hizmetleri, çağrı merkezi numaralarını kaleme aldık. Arçelik bildiğiniz üzere ülkemizin teknoloji devi markalarından biridir. Özellikle de beyaz eşya denince akla ilk gelen markalardan biri olduğunu söylemek de yanlış olmayacaktır. Firmanın çağrı merkezi numarasına, müşteri hizmetleri numarası ve yetkili servis numaralarına içeriğimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Arçelik çağrı merkezi iletişim bilgileri

Arçelik müşteri hizmetleri numarası genelde satın alınan ya da satın alınacak ürünler hakkında bilgi almak için aranıyor. Ebette farklı öneri, talep ve şikâyet bildirimleri için de aranabiliyor. Ürünlerin tanıtımı için, uzman desteği ve daha fazlası için direk 0850 210 0 888 numarası üzerinden 7-24 iletişime geçebilirsiniz. Müşterilerinin memnuniyetine önem veren bir marka olarak çağrı merkezi hizmetini 7-24 sunuyor.

Arçelik yetkili servis numarası nedir?

Arçelik müşteri hizmetleri numarası kadar araştırılan ve merak edilen bir diğer numara ise yetkili servis numarasıdır. Bozulan ürünlerin tamiri için, tamir ve bakım süreçleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için yetkili servis numaraları üzerinden iletişime geçmeniz gerekiyor. Açeliğin her bölgede farklı bir yetkili servis firması hizmet veriyor. Genel hatlarıyla bilgi almak ve servis süreçleri konusunda aydınlanmak için 444 o 888’i dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Merak ettiğiniz diğer firmaların çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri numaralarını paylaşmamız için bize istek ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Elektronik kategorimizde farklı firmaların iletişim bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin