Armalife giyim alanında ürünleri ile Türkiye’de hizmet veren mağazadır. Armalife giyim sektöründe faaliyetlerine 1995 yılında başlamıştır. Müşterilerine birçok farklı modelden ürünleri sayesinde hizmet veren Armalife kadın giyiminde ürünlerini mağazalarında satışa sunmuştur. Armalife kadın giyim alanında ürünlerine ek olarak erkek giyim alanında ürünleri ile faaliyetlerine devam etmiştir. Armalife kadın ve erkek giyim sektöründe ürünleri sayesinde sadece kadın müşterilerine değil erkek müşterilerine de hizmet vermiştir. Armalife birçok farklı alandan ürünlerini mağazalarında satışa sunmuştur. Armalife mağazasının ürünleri arasında pantolon, gömlek, eşofman, elbise, kaban, mont ve taytları bulunmaktadır. Ayrıca Armalife mağazalarında ayakkabı alanında ürünlerini satışa sunmuştur. Armalife giyim sektöründe ürünlerinin yanı sıra aksesuar alanında çanta, kemer, cüzdan ve çorap gibi ürünleri ile hizmet vermektedir. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde toplamda 50 adet mağazası ile müşterilerine hizmet veren Armalife mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden alışveriş yapma imkanı sağlamaktadır. Armalife mağazaları ve internet sitesi üzerinden ürünlerini müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Armalife internet sitesi üzerinden kapıda ve taksitli bir şekilde ödeme seçenekleri gibi birçok farklı şekilde ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Armalife müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Armalife çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Armalife müşteri iletişim telefon numarası: 0850 259 27 62

Arama terimleri: Armalife müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Armalife çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin