Arzum, uzun yıllardan beri üretim yapan bir firmadır. Ütü, mutfak eşyaları gibi ürünleri üretip kullanıcılara sunmaktadır. Müşterilerin memnuniyeti son derece önemlidir. Daha çok kadınların isteklerine ve pratik kullanmalarına yönelik ürünler geliştirmiştir. Yıllar geçtikçe ürünler gelişmiştir. Onlarca mağazası ve yetkili satış noktaları bulunmaktadır. İsteyen herkes Arzum satış noktalarından kolayca ürünleri alabilirler. Arzum web sitesindeki online alışveriş sitesinden de kolayca ürünleri alabilirsiniz ve evinize kadar gelebilir. Neredeyse her ilde mağazası bulunmaktadır. Tüm problemleriniz için Arzum müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Aile ortamını sağlayan Arzum, personellerine de sonsuz ilgi göstermektedir. Özel olarak satış eğitimi alan personeller, her ürün hakkında müşterilere doğru ve düzgün bilgiyi sağlamaktadırlar. Uzun yıllardan beri hizmet vermeye devam etmektedir.

 

 

Ürünler hakkında sorun yaşandığı takdirde hemen Arzum çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde aramanız daha doğru olur. 09:00 ve 18:00 saatleri arasında faaliyet göstermektedir. Arzum firması ayrıca birçok isteğe kulak vermektedir. Öneri ve şikayetler olduğunda bunları düzeltmeye ve geliştirmeye çalışmaktadır. İstek, öneri ve şikayetleriniz için Arzum müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasından kolayca iletişim kurabilirsiniz. Ürünlerin sorunlu olması ya da sonrasında yaşanan sıkıntılar olursa da birçok teknik servis bulunmaktadır. Teknik servislerin numaralarına ulaşmak için Arzum web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Arzum Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0850 222 18 00

 

 

 

Arama Terimleri; Arzum çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Arzum müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Arzum müşteri hizmetleri, Arzum müşteri temsilcisi, Arzum canlı destek, Arzum irtibat numarası, Arzum telefon numarası, Arzum iletişim numarası, Arzum şikayet hattı, Arzum canlı destek hattı

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin