AssisTT çağrı merkezi telefon numarası bilgileri, müşteri hizmetleri destek hattı numarası kaçtır? AssisTT Kasım 2007 yılında tamamen Türk Telekom’un çatısı altında kurulmuş bulunmaktadır. Alışagelmiş çağrı merkezi sisteminin ötesinde hizmet sunan AssisTT, satış ve pazarlama, yüz yüze hizmet, sosyal adreslerin yönetimi ve gelir idaresi gibi birden fazla alanda hizmet sunmakta olan iletişim merkezidir.

AssisTT

AssisTT 2007 yılında Türk Telekom iştiraki olarak meydana gelmiştir. 2007 yılından bu yana çokça kendini duyuran bu marka Türkiye çapında 23 ilde ve 29 noktada hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda bu hizmetleri verirken 14 bine yakın kişiye istihdam imkanı sağlamaktadır. Bu sektörde yani telekomünikasyon sektöründe Türk Telekom’un yıllanmış deneyimleri ile birlikte hizmet kitlesine muazzam tecrübeler ile birlikte, firmalara özel çözümler, ve değerlerine değer katmayı hedeflemektedir.

AssisTT marka olarak bir takım değerleri önemsemektedir. Bu değerleri sayacak olursak eğer;

  1. Müşteri Odaklılık
  2. İnovasyon
  3. Açık İletişim
  4. Güvenilirlik
  5. Takım Ruhu
  6. Bağlılık

AssisTT Çağrı Merkezi Telefon Numarası

2007 yılında Türk Telekom bünyesi altında kurulmuş olan AssisTT, 24 ilde ve 29 noktada 15 bine yakın çalışan ile birlikte değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Vermiş olduğu bu hizmette müşteri odaklı olan bu firma müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmakta olup oldukça önemsemektedir. Çağrı merkezleri aracılığı ile müşterileriyle bağlantı kuran firma tüm görüşmeleri detaylıca değerlendirmekte olup gerekli çalışmaları, operasyonları yürütmektedir. AssisTT müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası 0 216 666 44 44 numaralı telefon numarasıdır. Ayrıca canlı olarak destek almak için lütfen buraya tıklayınız. Canlı olarak destek almak istediğiniz zaman firma sizden bir takım iletişim bilgilerinizi isteyerek sizlere daha sonra geri dönüş sağlayacaktır. Bu bilgilerinizi verirken kesinlikle içiniz rahat olabilir çünkü Türk Telekom iştiraki olan bu firma sizlerin bilgilerini hassaslık ile kaydedicek ve asla üçüncü şahıslarla paylaşmayacaktır.

AssisTT Şikayet

Bir Türk Telekom iştiraki olan AssisTT ile ilgili bütün şikayetlerinizi bildirmeniz mümkündür. Firma tarafından bütün şikayetleriniz incelendikten sonra gerekli çalışmalar başlayacaktır. AssisTT firması ile ilgili olan bütün şikayetlerinizi aşağıda yer alan telefon numarası üzerinden bildirmeniz mümkündür. Ayrıca aşağıda yer alan yorumlar kısmından şikayetlerinizi ve sorunlarınızı dile getirebilirsiniz. Sayfamızda yer alan diğer firmaların bilgileri için lütfen buraya tıklayınız.

AssisTT Şikayet Telefonu- 0216 666 44 44

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin