ASUS, 1989 yılında kurulmuştur. Anakart, bilgisayar, monitör, yönlendiriciler, grafik kartlar gibi ürünlerinde başarılı olmuştur. Dünyanın en iyi ürünlerine sahip olan marka olarak tarihe geçmiştir. Kurulduğundan beri ürünleri kendini geliştirerek artmaya devam etmiştir. 2000’li yıllarda çıkarttığı ASUS marka cep telefonlarıyla gündemde uzun süre kalmıştır. Her yıl yeni yeni ürünler piyasaya sunmaktadır. 2001 yılında 7/24 hizmet verebilecek kapasitede bir müşteri hizmetleri sistemi kuruldu. Böylece ASUS, sorun yaşayan müşterilerine anında hizmet vermeye başladı. Dünyanın bir numaralı anakart üreten markası seçildi. ASUS günümüzde çok donanımlı ürünlere sahiptir. Telefondan sonra tablet ve bilgisayar üretimi de yapmıştır. Ürettiği ürünler çok satılmış ve çok beğenilmiştir. Hem bilgisayar hem telefon üreticisi olmasının faydası olarak içerik ve sistemlerin çok sağlam olduğunu görmüşlerdir. Çoğu kullanıcı hızı ve ara yüzü için ürünleri tercih etmektedir. Ayrıca fiyat olarak da oldukça uygundur. Ürünler hakkında sorun yaşarsanız en yakın ASUS şubesine gidebilir ya da ASUS müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

 

 

ASUS ürünleri ve diğer sorunlarınız için ASUS müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Saat 09:00 ve 18:00 arasında faaliyette olan müşteri temsilcileri mevcuttur. Öneri, istek ve şikayetlerinizi iletmeniz için ayrıca bir telefon hattı mevcuttur. Hepsi için ASUS çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

 

 

 

ASUS Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0850 522 27 87

 

 

 

 

Arama Terimleri; Asus müşteri temsilcisi, Asus canlı destek, Asus çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Asus iletişim telefon numarası, Asus irtibat numarası, Asus telefon numarası, Asus müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Asus şikayet hattı, Asus müşteri hizmetleri

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin