Avrasya Tüneli Çağrı Merkezi Telefon Numarası
Avrasya Tüneli Çağrı Merkezi Telefon Numarası

İstanbul’daki yoğun trafiğin biraz da olsa azaltılması ve rahat bir şekilde yolculuk yaşamak adına inşa edilen Avrasya Tüneli Asya ve Avrupa yakaları arasında yer almaktadır. Avrasya Tünelini kullanarak yoğun trafiğe takılmadan yolculuklarınızı yapabilirsiniz. Avrasya Tüneli denizaltında yer almaktadır.

Avrasya Tünelinde yaptığınız yolculuk sonrası yaşadığınız sorunları, şikâyetleri iletmeniz adına Avrasya Tüneline özel olarak müşteri hizmetleri bulunmaktadır. Çağrı merkezi hattını arayarak şikâyetlerinizi, sorunlarınızı iletebilir ve destek alabilirsiniz.

Avrasya Tüneli İletişim Telefon Numarası

İstanbul’un yoğun trafiğine takılmadan Asya ve Avrupa yakaları arasında yapacağınız yolculuklarına kısa bir süre içerisinde gerçekleşmesini sağlayan Avrasya Tüneli bu sayede zaman tasarrufu etmenize yardımcı olmaktadır. Avrasya Tünelinden yapacağınız her yolculukta sizden ücret kesilmektedir. Geçiş ücretinin ne kadar olduğunu, tünelden hangi güzergâhlara ulaşabileceğiniz gibi aklınıza takılan tüm soruları çağrı merkezini arayarak giderebilirsiniz. 0850 222 80 20 numaralı hattı arayarak çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Avrasya Tüneli çağrı merkezi 07.30-16.30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Mesai saatleri arasında istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Çağrı merkezine ulaşamaz ve bilgi almak isterseniz resmi web sitesi ziyaret edebilirsiniz.

En teknoloji ve modern tasarım ve teknikler kullanılarak inşa edilen Avrasya Tüneli İstanbulların daha kısa sürede ulaşım sağlamaları açısından önemli bir alternatif haline gelmiştir. Bu sayede İstanbullular trafikte kaybettikleri zamanı boşa kaybetmiyor ve zamandan tasarruf etmeleri de sağlanıyor.

İstanbul ülkemizin en kalabalık şehri olmasıyla birlikte sahip olduklarıyla da ülkemizin en önemli şehirlerinden biridir. İstanbul trafik açısından birçok alternatifle birlikte yol deneyimi sunmaktadır. Köprüler, metrolar ve sonra olarak Avrasya Tüneli kullanabileceğiniz yollardandır. İçlerinde en önemlisiyse Avrasya Tünelidir. Avrasya Tüneli denizaltında yer alan bir yoldur. Bu tüneli kullanarak hızlı bir şekilde Asya ve Avrupa arasındaki yolculuğunu gerçekleştirebilirsiniz.

Avrasya Tüneli Şikayet

Avrasya Tünelini kullanmak istiyor ve tünel hakkında pek bir bilginiz yoksa Tünel için verilen müşteri hizmetlerini arayabilir ve tünel hakkında aklınıza gelen tüm soruları, merak ettiklerinizi sorarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Avrasya Tünelinden gerçekleştirdiğiniz yolculuklar sonrasında yaşadığınız sorunları, şikâyetleri yetkili kişilere iletmeniz ve en hızlı şekilde çözümler bulmak adına şikâyet hattını arayabilirsiniz. Aşağıda yer alan numaradan şikâyet hattına ulaşabilirsiniz.

Avrasya Tüneli Şikayet Hattı

0850 222 80 20

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin