Avva markası erkek hazır giyim konusunda lider bir firma haline gelmiştir. Avva yıllardır devam eden lider ismi olmuştur. Avva uzun yıllar kaliteli hazır giyimi üretmesiyle devam etmiştir. Avva erkekler için giyim ve ayakkabı satan bir marka haline gelmiştir. Erkeklerin bir numaralı adresi olmuştur. Avva kurulduğu tarihten bu yana hizmetlerine devam etmiştir. 25 yaş ve 45 yaş arası erkekler için son moda ürünlerin üretilip satıldığı bir marka olmuştur. Yaş aralığı içinde birçok ürün reyonlarda olmaya devam ediyor. Dünya içinde birçok ülkede üretim ve satışları devam etmektedir. Libya, Arabistan, Bulgaristan, Romanya, Almanya, Rusya, Özbekistan ve Ukrayna gibi ülkelerden üretim yapılmaya devam etmiştir. Avva markası gün geçtikçe gelişmeye ve üretmeye devam etmiştir. Tasarım ve markalar için dikkat çekici sunumları bulunmaktadır. Erkeklerin bir numaralı tercih ettiği lider marka olarak tarihe geçmiştir.

Avva Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Avva markası ve ürünleri ile ilgili tüm öneri, istek, şikayet ve sorularınız için Avva çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Avva markası ile ilgili birçok sorularınız için kolayca iletişim kurarak bilgi alabilirsiniz. Avva ürün, ürün iadesi, ürün satışı, mağaza öğrenme ve diğer tüm işlemleriniz için Avva iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz.

0850 360 28 82

Avva E-posta Adresi

Avva markası ile ilgili birçok problem hakkında bilgi sahibi olmak için Avva iletişim hattında bulunmaktadır. Avva iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurmanız mümkün olacaktır. Telefon trafiği olan zamanlarda Avva e-posta adresine mail atarak kolayca iletişim kurulması mümkün olacaktır. Tüm problemleriniz ve sorularınız için Avva iletişim hattını arayarak kolayca hizmet alabilirisiniz.

[email protected]

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin