Bauhaus çağrı merkezi telefon numarası nedir? İsviçre merkezli bir şekilde kurulmuş olan Bauhaus ilk olarak 1960 yılında Almanya’da açılmıştır. 1960 yılından bu yana yapı market hizmetleri bakımından ülkenin ve tüm dünyanın en önemli firmalarından biri haline gelmiştir. Bauhaus firmasının şuanda tüm dünyada 17000’den fazla personeli bulunmaktadır.  Sadece Türkiye’de 300’den fazla kişiyi istihdam eden firma, gerek dünya gerek de ülkemiz için önemli bir yerde konumlanmıştır.

Bir Bauhaus mağazası, eviniz, bahçeniz, atolyeniz, balkonunuz kısacası evinizin ve işinizin her köşesi için uygun ürünler bulabilirsiniz. Balkon salıncaklarından, duşakabin takımlarına, jeneratörden gübreli toprak satışına kadar binlerce ürün Firmayı ziyaret edebilmek için yapmanız gereken tek şey, resmi web sitesine girmek ya da doğrudan mağazaya ulaşım sağlamak olacaktır.

Bauhaus Türkiye’de Nerede Var?

Bauhaus şuan için Türkiye’de 10 şubeye sahiptir. Bu şubelerin yarısı yani 5 adeti İstanbul’da, üç tanesi Ankara’da diğer şubeler ise Bursa ve Antalya’da yer almaktadır. Firmayı gönül rahatlığıyla ziyaret etmek için, internet siteniz üzerinden firmanın konumunu öğrenebilir ve rahatlıkla iletişim sağlayabilirsiniz.

Bauhaus Ödeme Yöntemi Nedir?

Bauhaus şubelerinde, Nakit ödeme, kredi kartı ile peşin veya taksitli ödeme, banka kartı ile ödeme, havale ve eft seçenekleri bulunmaktadır. Bu ödeme seçeneklerinden hangisi size uygunsa ona göre bir ödeme yapabilir ve başarılı bir şekilde ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Şimdi sizler için firmayla iletişim kurabileceğiniz adresleri paylaşacağız. 

Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0850 800 55 55

E posta adresi: online@bauhaus.com.tr

Genel Müdürlük Adresi: İçerenköy Mahallesi, Çayır Caddesi, No: 1A, D. 142 34752 Ataşehir – İstanbul

Çağrı Merkezi İçin En iyi Arama Saati: 12.00’dan önce

Web Sitesi: İçerenköy Mahallesi, Çayır Caddesi, No: 1A, D. 142 34752 Ataşehir – İstanbul

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin