BEDAŞ çağrı merkezi, müşteri hizmetleri telefon numarası bilgileri nedir? BEDAŞ yani Boğaziçi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi 1970 yılında kurulmuştur. BEDAŞ 2 Nisan 2004 yılında alınmış olan karar doğrultusunda özelleştirme kapsamına alınmış alıp 2013 tarihinde özelleştirilmesinin tamamlanması ile birlikte Cengiz Holding ve Kolin İnşaat ortaklığı çatısı altına girmiş ve hizmet vermeye devam etmektedir.

BEDAŞ

BEDAŞ isminden de anlaşılacak olduğu üzere elektrik dağıtım hizmeti sağlamakta, aracılık yapmaktadır. Günümüzde Cengiz Holding ve Kolin İnşaat ortaklığı ile hizmet vermekte olan BEDAŞ Türkiye’nin adeta merkezi olan İstanbul’da yıllık 27 milyar kilowalt elektrik dağıtımı ihtiyacı duyan Avrupa yakasında daha iyi hizmet vermek adına yatırımlar yapmaktadır. Kaliteli hizmet ve kesintisiz hizmet anlayışını benimsemiş olan bu firma elektriğin temel yaşam ihtiyacı olduğuna inanmaktadır.

BEDAŞ Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Boğaziçi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi müşterilerine daha kaliteli hizmet vermek adına çağrı merkezi kanallarını kullanmaktadır. Çağrı merkezlerine yüksek derecede önem gösteren bu firma aynı zamanda çağrı merkezler içinde bir takım kalite politikaları uygulamaktadır. Bu kalite politikaları;

  1. Müşteri ihtiyaç ve önerilerini gözetmeyi en üst kefede tutmak,
  2. Sürekli iletişime açık ve ulaşılabilir durumda olmak,
  3. Hizmetler kapsamında kesinlikle zorunlu yasalara, yönetmeliklere ve müşteri koşullarına uymak,
  4. Şirket ilkeleri doğrultusunda taleplerinizi değerlendirmeye almak,

şeklindedir.

Tüm bu politikaları benimseye BEDAŞ yani Boğaziçi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi müşterilerine, hizmet vermiş olduğu kapsamdaki kişilere çağrı merkezleri ve web sayfası üzerinden destek, hizmet vermektedir. BEDAŞ çağrı merkezi hattı 186 numaralı telefon numarasıdır. ALO 186 ile birlikte BEDAŞ çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Ayrıca direkt olarak genel müdürlük ile iletişime geçmek için bedas@bedas.com.tr mail adresine elektronik ileti bırakabilir ve geri dönüş bekleyebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra BEDAŞ web sayfası üzerinden iletişime geçmek için lütfen buraya tıklayınız.

BEDAŞ Şikayet

Boğaziçi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi ile ilgili bütün şikayetlerini bildirmeniz halinde şirket tarafından detaylıca değerlendirilecek olup gerekli işlemler sorunsuzca gerçekleştirilecektir. Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş yani BEDAŞ ile ilgili tüm şikayetlerinizi aşağıda yer alan bağlantı üzerinden bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan yorumlar kısmından yorum yaparak ta geniş kitlelere sesinizi duyurmanız mümkündür. Sayfamızda yer alan tüm şirketlerin telefon bilgileri, iletişim bilgilerini öğrenmek için lütfen buraya tıklayınız.

BEDAŞ Şikayet – lütfen buraya tıklayınız. 

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin