Bedayz çağrı merkezi numarası nedir? Bedayz, moda ve tekstil sektöründe üretim yapan bir firmadır. Tişört, şort, mont, elbise, pantolon, etek, bluz gibi ürünler üretmekte ve bu ürünlerin satışını sağlamaktadır. Sizlerde gönül rahatlığıyla firmanın internet sitesine girebilir ve almak istediğiniz bu ürünleri sipariş edebilirsiniz. Bedayz çağrı merkezi numarası bu konuda sizlerin yardımına koşacaktır.

Bedayz firması, çağrı merkezi sistemini şu şekilde özetlemiş, ‘’ Ürün ile ilgili destek, firma ile ilgili destek, teslimat ile ilgili destek, diğer sorunlar, öneri ve şikayet.’’ Firmanın çağrı merkezi numarasını arayıp destek almak istediğiniz bahsettiğimiz bu konularda 12alabiliyorsunuz. Bedayz, çağrı merkezi sistemi dışında, ürün kalitesi bakımından da son derece kaliteli bir firmadır. Fiyat politikası, en yüksek kaliteyi, en uygun fiyata tüketiciye ulaştırmaktır. Düşük kar marjlarıyla çalışsalar da, müşterilerine her daim fırsat vermekte ve onlara son derece kaliteli bir hizmet sunmak için çabalamaktadır.

Firmanın internet sitesi üzerinden yapacağınız alışverişler, ortalama 48 saat içerisinde kapınıza teslim edilirken, herhangi bir sorun yaşamanız durumunda 14 gün içerisinde iade avantajını da tercih edebilirsiniz. Firmanın siparişlerinde iade oran yalnızca %1,1 olup, hasarlı veya kusurlu ürün oranı ise %0,6’dır. Bu açıdan firmaya rahatlıkla güvenebilir ve sipariş verebilirsiniz. Sizlerle birazdan firmanın iletişim numaralarını paylaşacağız, bu numaralara göz atabilir ve rahatlıkla arayabilirsiniz. Aşağıdaki iletişim seçeneklerinden hangisi kolayınıza geliyorsa, o adres üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Firmanın açık posta adresi;

Örnek Mah. Ercüment Batanay Cad. Atlantik İm Malikül Mül Apt No:75 D:1 Ataşehir, İstanbul, Türkiye

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin