Beko, dünyaca ünlü bir beyaz eşya ve elektronik markasıdır. En kaliteli ve en uygun ürünleri sunan bir marka olduğu için tüm müşteriler tarafından yoğun şekilde kullanılmaktadır. Türkiye’nin yeni yeni sanayileşmeye başladığı 1950’li tarihlerde, Koç Holding’in kurucusu Vehbi Koç, Türkiye’ye döviz kazandıracak bir ürün arayışındaydı. Ürünleri ve hizmetleri birçok kez inceledi ve hangisini yapacağına karar veremedi. Aynı yıllarda, bir salça ve konserve fabrikası yatırımı için bu alanda tecrübe sahibi olan Bejerano ile ortaklık kurdu. Bejerano ve Koç isimlerinin ilk iki harflerini birleştirerek ‘Beko’ ismini oluşturdu. 1954’te kurulan şirket faaliyete geçmedi. Çünkü o yıllarda büyük bir kriz vardı ve ülke ekonomisi çok kötü durumdaydı. General Elektrik ampullerinin satış ve bayiliğini kurma fırsatı doğunca, konserve şirketinin ismi Beko Ticaret A.Ş. olarak değiştirildi. Böylece, Anadolu’da ilk kez bayilik sistemi kuran Vehbi Koç, Arçelik ürünlerini de bu sistemle tüketicinin evine ve iş yerlerine ulaştırdı. Arçelik ve Beko bir arada tüm müşterilerine hizmet sağlamaya başladı. Gardırop tipi buzdolabı, kombi tipi buzdolabı, çift kapılı buzdolabı, tek kapılı bozdolabı, tezgah altı buzdolabı, no frost buzdolabı, minibar, derin dondurucu, çekmeceli derin dondurucu, sandık tipi derin dondurucu, küçük ev aletleri, ankastre, bilgisayar, telefon, fırın, ocak ve daha birçok ürün Beko mağazalarında satışa sunulmaktadır.

 

 

Beko Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Beko markası ile ilgili tüm öneri, istek, şikayetleriniz için Beko müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Beko bir dünya markası olduğu için müşterilerin memnuniyeti son derece önemlidir. Tüm müşterilerin memnuniyeti son derece önemlidir. Satış öncesi, satış ve satış sonrası tüm problemleriniz için Beko müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını aramanız yeterli olacaktır.

444 08 88

Beko E-posta Adresi

Beko markası telefon trafiği yoğun olan bir markadır. Kurulduğu zamandan beri müşterilerin isteklerine ve teknik destek ihtiyaçlarına cevap vermiştir. İrtibat kurmak isteyen müşteriler için birçok iletişim kanalı yolu bulunmaktadır. Mail trafiğini düzgün bir şekilde idare eden müşteri temsilcileri bulunmaktadır. Müşteri temsilcileri her e-postayı özenle ve itina ile cevaplandırmaktadır.

musteri.hizmet[email protected]

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin