Benetton Türkiye’de giyim sektöründe hizmet veren mağazadır. Benetton İtalya’nın Ponzano Veneto şehrinde mağazaları ile 1965 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Benetton Grubu’na bağlı olarak giyim alanında birçok farklı ürünü sayesinde hizmet vermiştir. Benetton mağazalarında birçok farklı alandan ve fiyattan ürünleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Benetton mağazalarında erkek, kadın ve çocuk giyim alanında birçok farklı modelden ürünlerini satışa sunmuştur. Ürünleri arasında pantolon, gömlek, eşofman, kaban, elbise, mont ve taytları bulunmaktadır. Ayrıca Benetton ayakkabı alanında spor ayakkabı ve babet gibi ürünlerini satışa sunmuştur. Benetton giyim sektörünün yanı sıra aksesuar alanında hizmet veren çanta ve cüzdan gibi ürünlerini piyasaya sürmüştür. Uluslararası alanda mağazaları sayesinde müşterilerine hizmet veren Benetton ürünlerini birçok farklı ülkede mağazalarında satışa sunmuştur. Benetton mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde mağazaları ile hizmet veren Benetton mağazalarında ve internet sitesi üzerinden yurt içi ve yurt dışında da müşterilerinin alışveriş yapmalarına imkan sağlamaktadır. Benetton farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra taksitli bir şekilde ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Benetton müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Benetton müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Benetton çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Benetton müşteri iletişim telefon numarası: 0850 210 60 60

Arama terimleri: Benetton müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Benetton çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin