Bernardo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
Bernardo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bernardo müşteri hizmetleri telefon numarası kaçtır? Güner Sözen ve oğulları; Nurettin ve Ömer Sözen tarafından ilk mağazasını 1984 yılında Bağdat Caddesi’nde açan Bernardo markası ilk açıldığı zamanlarda züccaciye dükkanı olarak hizmet vermeye başladı. Daha sonra her yıl gelişen ve üstüne koyarak ilerleyen büyüyen herkes tarafından popülerliği olan bir dükkan haline geldi ve markaya dönüşmeleri adına lazım olan adımı atarak Türkiye geneline yayılmak adına mağazalar açtılar. B

ernardo firması 2000 yılında itibaren ülke geneline yayıldı ve Türkiye çapında 38 ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde 2 ilde olmak üzere toplamda 95 adet mağazasıyla hizmet vermektedir.

Her zaman en iyi kalitede ürünler ve özgün tasarım ürünlerle müşterilerine hizmet veren Bernardo kurumsal marka olduktan sonra müşterilerine daha iyi hizmet vermek ve her an onların yanında olmak adına deneyimli ve güler yüzlü kişilerden oluşan müşteri hizmetleriyle hem satış öncesi hem de satış sonrası hizmet vermektedir.

Bernardo Müşteri Hizmetleri

Bernardo markası hayatımızın her anında olan yemek takımları, çatal bıçak takımları ve sofra aksesuarların üretimi ve satışını en iyi şekilde yapan ülkemizde bulunduğu sektörde kendini kanıtlamış önemli bir marka olarak hizmet vermektedir. Tamamen yerli markadır. Firma tüm ürünleri en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Firma müşterilerine daha iyi hizmet vermek ve yaşayabilecekler her sorunda onların yanında olabilmek hiçbir memnuniyetsizlik yaşanmaması adına deneyimli ve güler yüzlü kişilerden oluşan müşteri hizmetleriyle yanında olmaktadır. Aşağıda bulunan iletişim numaralı üzerinden bağlantı kurarak yaşadığınız her sorunu, şikâyeti ya da ürünler hakkında meraklarınızı iletebilir ve destek alabilirsiniz.

Bernardo Telefon Numarası

0 850 532 27 63

Bernardo İletişim

Bernardo firması müşterilerine sadece telefon numarası ve faks numarası üzerinden destek vermekle kalmıyor. Firma e-posta üzerinden de müşterilerine hizmet vermektedir. Aşağıda yer alan e-posta adreslerine ve istek, şikâyet ya da teşekkürleriniz iletebilir en hızlı şekilde geri dönüş alabilirsiniz.

Bernardo Mail Adresi

[email protected]

Bernardo Sosyal Medya Hesapları

Bernardo firması sosyal medyayı aktif kullanan bir firmadır. Sosyal medya üzerinden Bernardo’nun hesaplarını takip ederek yeni ürünler ve kampanyalar hakkında hızlı şekilde haberdar olabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin