Bim müşteri hizmetler çağrı merkezi bilgileri nelerdir? Bim 1995 yılında 21 mağaza ile sektöre giriş yapmıştır. Türkiye’nin organize perakende sektöründe en yüksek pazar payı olan firmadır. Tüketicilere temel gıda, tüketim eşyalarını en yüksek kalite ve en uygun fiyata ulaştırma politikasını benimsemiştir. Hard discount modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi Bim’dir ve ürün portföyünde yaklaşık olarak 750 adete yakın ürün bulundurmaktadır. Bunun yanı sıra Bimcell ile operatör hizmeti sağlamaktadır.

Bim

Bim Türkiye’deki vermiş olduğu hizmetin yanı sıra yurt dışında Fas ve Mısır gibi ülkelerde hizmet sunmaktadır. 2019 yılında 55 yeni mağazayı Fas’ta açarak 497 mağazaya ulaşan Bim, hemen akabinde Mısır’da 2019 yılı sonuna 320 mağazaya ulaşmıştır. 2019 yılı itibariyle Türkiye ve diğer ülkelerdeki mağazaları toplamı 8.348 olmuştur. 2019 yılı itibariyle toplam 3.611 ofis, 4.837 depo ve 43.317’si mağazalarda çalışmak üzere 51.765 kişiye iş imkanı sunan Bim Capital500 araştırmasınca Türkiye’de en çok istihdam imkanı veren firmadır unvanına sahiptir. Mağaza, depo ve ofislerinde çalışmak üzere, başarı hedefli, kariyer peşinde olan gençlere iş imkanı sağlayan Bim erkek adayları için askerlik görevlerini tamamlamış kişileri tercih etmektedir.

Bim müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek adına sadece kendi firması için üretim yapan özel markalar ile çalışmaktadır. Bu markalardan birkaçı söyleyecek olursak; Aknaz, Dost, Bili Bili, Abdullah Efendi, Le’Cola, Jucky, Bruno, AKS, Gof Gof, Krınkıl gibi markaları sayabiliriz.

Tüm bunların yanı sıra mağaza açmaya devam eden Bim, tüm mağazalarını kendi imkanları ile açmakta olup franchising gibi hizmetler barındırmamaktadır. Eğer ki kiralanacak bir yeriniz var ise Bim bunu kiralamanıza imkan tanımaktadır ve BURADAN forma ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra Bim’de kariyer yapmak için BURADAN forma ulaşabilirsiniz.

Bim müşterileri için hediye kartları özelliği taşımaktadır. Bu kartlara tüm mağazalardan ulaşabilir ve tüm mağazalarda kullanabilirsiniz.  Bu kartlar minimum 100 TL maksimum 500 TL olacak şekildedir. Hediye kartlarınızı bakiyeniz bitinceye dek bir veya birden fazla kez kullanmanız mümkündür. Bu kartlar sadece alışveriş için olup kesinlikle nakit para haline çevrilmemektedir. Hediye kartlarınız teslim edildikten sonra 1 yıl boyunca geçerlilik sağlamakta olup bunlarla yaptığınız alışverişlerde tıpkı normaldeki gibi fatura verilmektedir. Aynı zamanda Bim sizler için istekleriniz doğrultusunda Ramazan paketleri hazırlamaktadır.

Bim Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Numarası

Müşterileriyle olan ilişkilerine özen gösteren Bim değerli müşterileri için iletişim ve geribildirim imkanı sağlamaktadır. Her türlü sorun şikayet için iletişim kanalları üzerinden ulaşım sağlayabilir ve bildirebilirsiniz. Bim müşteri hizmetleri için BURAYA TIKLAYARAK  ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra 0850 254 44 44 no’lu numara ile ulaşım sağlamanız mümkündür. Mail ile bildirim sağlamak için ise iletisim@bim.com.tr adresinden bildirim sağlayabilirsiniz.

Bim Şikayet

Bim hakkında bilgi almak, mağazalar ve şirket hakkındaki her türlü sorun, şikayet için iletişim kanalları aracılığıyla iletişim kurabilir ve bildirebilirsiniz. Bunun yanı sıra yorumlarda şikayet ve sorunlarınızı belirtebilirsiniz. Bim siz değerli müşterileri için en kısa zamanda geri dönüş yapmak için çabalamaktadır ve müşterileriyle olan ilişkisine önem vermektedir.

Bim Şikayet ve Öneri Telefon Numarası – 0850 254 44 44

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin