BİMcell Müşteri Hizmetleri Numarası ve Şikayet Hattı

Ülkemizdeki tüm şehirlerde sahip olduğu mağazalarla aklınıza gelebilecek tüm ürünlerin en uygun fiyatlarla satılmasını sağlayan BİM marketlerinde yaşayabileceğiniz şikayetleri veya önerileri iletişim kanallarını kullanarak yetkili kişilere iletebilirsiniz.

BİM ülkemizde popüler hizmet veren popüler marketlerden biridir. Müşterilerine en uygun fiyatlarla ürün satışlarını yaptığı gibi BİM kendisine ait olan mobil iletişim hizmetli olan BİMcell ile de en uygun fiyatlar ve tarifelerle müşterilerine iletişim hizmeti de vermektedir.

BİMcell ülkemizin en iyi GSM hizmeti sunan firmalarından biri olan Türk Telekom firması bünyesinde iletişim hizmeti sunmaktadır.

BİM firması müşterilerinin BİMcell hakkında akıllara takılan tüm sorulara cevap vermek ve BİMcell kullananların yaşayabilecekler her soruna çözüm bulmaları adına müşteri hizmetleri vermektedir. Müşteri hizmetlerine bağlanarak her türlü konuyla ilgili destek alabilirsiniz.

BİMcell Müşteri Hizmetleri

BİMcell GSM hattını kullanıyor ve size sunulan hizmetlerden, tarifelerden sorun yaşıyor ya da sunulan hizmetlerden, tarifelerden detaylı şekilde bilgi almak isterseniz müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak destek alabilirsiniz. Türk Telekom firması bünyesinde GSM hizmeti sunan BİM müşteri hizmetleri olarak ta TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulan müşteri hizmetleri üzerinden destek hizmeti vermektedir. Aşağıda bulunan numara üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

BİMcell Müşteri Hizmetleri Numarası

444 4 551

BİMcell Müşteri Destek Merkezi

BİM tarafından Türk Telekom firması ortaklığıyla oluşturulan iletişim hattı hizmeti olan BİMcell için BİM müşterilerine en iyi şekilde hizmet sunmak adına BİMcell’e özel müşteri destek merkez hizmet sunmaktadır. Sunulan hizmet üzerinden yaşadığınız sorunlara çözümler bulabileceğiniz gibi yükleme, fatura ödeme, tarife değişiklikleri gibi diğer tüm işlemlerinizi de kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

BİMcell Şikayet Hattı

BİMcell üzerinde yaşayabileceğiniz tüm hizmetler üzerinden şikayet ettiğiniz durumları en hızlı şekilde yetkili kişilere iletmeniz adına şikayet hattı hizmeti verilmektedir. İletişim hattı dışında şikayetlerinizi internet sayfasına BİMcell aboneliğinizle giriş yaparakta iletebilirsiniz.

Geliştirilen şikayet hattına bağlanmak ve şikâyetinizi yetkili kişiye hızlı bir şekilde iletmek istiyorsanız aşağıda yer alan numarayı arayabilirsiniz.

BİMcell Şikayet

444 4 551

1 thought on “BİMcell Müşteri Hizmetleri Numarası ve Şikayet Hattı

  • 25 Aralık 2020 tarihinde, saat 02:56
    Permalink

    Eski paketimi iptal ettirdim yeni paketi kullanırken eski paketimi bakiyemden aldı bu nasıl bir rezillik madureyitimi giderin

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik koruma altındadır!