BİMcell Müşteri Hizmetleri Numarası ve Şikayet Hattı
BİMcell Müşteri Hizmetleri Numarası ve Şikayet Hattı

Ülkemizdeki tüm şehirlerde sahip olduğu mağazalarla aklınıza gelebilecek tüm ürünlerin en uygun fiyatlarla satılmasını sağlayan BİM marketlerinde yaşayabileceğiniz şikayetleri veya önerileri iletişim kanallarını kullanarak yetkili kişilere iletebilirsiniz.

BİM ülkemizde popüler hizmet veren popüler marketlerden biridir. Müşterilerine en uygun fiyatlarla ürün satışlarını yaptığı gibi BİM kendisine ait olan mobil iletişim hizmetli olan BİMcell ile de en uygun fiyatlar ve tarifelerle müşterilerine iletişim hizmeti de vermektedir.

BİMcell ülkemizin en iyi GSM hizmeti sunan firmalarından biri olan Türk Telekom firması bünyesinde iletişim hizmeti sunmaktadır.

BİM firması müşterilerinin BİMcell hakkında akıllara takılan tüm sorulara cevap vermek ve BİMcell kullananların yaşayabilecekler her soruna çözüm bulmaları adına müşteri hizmetleri vermektedir. Müşteri hizmetlerine bağlanarak her türlü konuyla ilgili destek alabilirsiniz.

BİMcell Müşteri Hizmetleri

BİMcell GSM hattını kullanıyor ve size sunulan hizmetlerden, tarifelerden sorun yaşıyor ya da sunulan hizmetlerden, tarifelerden detaylı şekilde bilgi almak isterseniz müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak destek alabilirsiniz. Türk Telekom firması bünyesinde GSM hizmeti sunan BİM müşteri hizmetleri olarak ta TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulan müşteri hizmetleri üzerinden destek hizmeti vermektedir. Aşağıda bulunan numara üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

BİMcell Müşteri Hizmetleri Numarası

444 4 551

BİMcell Müşteri Destek Merkezi

BİM tarafından Türk Telekom firması ortaklığıyla oluşturulan iletişim hattı hizmeti olan BİMcell için BİM müşterilerine en iyi şekilde hizmet sunmak adına BİMcell’e özel müşteri destek merkez hizmet sunmaktadır. Sunulan hizmet üzerinden yaşadığınız sorunlara çözümler bulabileceğiniz gibi yükleme, fatura ödeme, tarife değişiklikleri gibi diğer tüm işlemlerinizi de kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

BİMcell Şikayet Hattı

BİMcell üzerinde yaşayabileceğiniz tüm hizmetler üzerinden şikayet ettiğiniz durumları en hızlı şekilde yetkili kişilere iletmeniz adına şikayet hattı hizmeti verilmektedir. İletişim hattı dışında şikayetlerinizi internet sayfasına BİMcell aboneliğinizle giriş yaparakta iletebilirsiniz.

Geliştirilen şikayet hattına bağlanmak ve şikâyetinizi yetkili kişiye hızlı bir şekilde iletmek istiyorsanız aşağıda yer alan numarayı arayabilirsiniz.

BİMcell Şikayet

444 4 551

5 YORUMLAR

  1. oğlum bir sene önce vefat etti çift hatlı telefon aldım onun hattınıza kullanmak için ama kapandı ölüm durumunda 3 ay sonra kapatiliyormus ben kullanmak istiyorum notere gidip veraset çıkarmış yardımcı olurmusunuz mağdurum

  2. Konu bimcel,Ben yıllardır bimcel kullanıyom ve ailemde ve bizimkiler de bimcel yaptık bazı tarifeler düşük tamamda 15/20 TL gibi yalnız ödeme yaparken illa fazla yükleme yapmak zorundayız şuan 25/30 TL nin altında yükleme olmuyor illa böylemi olması lazım mesala ihtiyarlar sadece dk yükleme si lazim enaz 30tl yüklemesi lazim nerede kaldı düşük tarife hem düşük tarife var hem odemedisi yüksek böyle olmaması lazım sizlerden ricam 5tl /15tl/20tl gibi yükleme düzenlemesi yapınız inşallah dikkate alirsiniz

  3. Oğlumu Telekom’dan(0 552 436 19 61) Bimcell e geçirmek için Küçükköy Aras Kargo’nun yanındaki Bim e gittik.”Ayşegül” isimli bayan bizi bekletti kızdık ama evrakları doldurtulup yolladı. 9 gün geçti hala işlemler sonuçlanmamış. Rezalet. Aradım Bimcell hattı (19.04.2021 saat 15:45 gibi) bir bayan çıktı “ayşegül” hanımın işlemleri bitirmemiş eksik işlem var demez mi. Bana tekrar oraya gidip hatırlatmamı istedi. Çok kızdım ben niye işimi gücümü bu pandemi ortamında bırakıp gidip hatırlatıyorum. Sizin elemanınıza iş yaptırma gücünüz yok mu? Diye söyledim. Bu saatlerde benimle görüşen bayanda ve özellikle Küçükköy BİM’deki (Aras Kargo’nun yanındaki Bim) “ayşegül hanımdan şikayetçiyim. Diğer geçiş yaptığım hatta boşuna fazladan para ödettiriyor bana ve 9 gündür oğlumla iletişim kurmam engelleniyor. BTK ya Tüketici Hakem Heyetine şikayet edeceğim. Ayıp.

  4. […] ürün portföyünde yaklaşık olarak 750 adete yakın ürün bulundurmaktadır. Bunun yanı sıra Bimcell ile operatör hizmeti […]

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin