Binance Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Binance müşteri hizmetlerine nasıl ulaşılır? Binance, çin menşeili altcoin borsasıdır. 2.0 bn günlük işlem hacmi, saniye başına 1.400.000′ den fazla işlem, 7/24 destek ile kullanıcılarına hizmet veriyor. Kullan, al-sat ve sakla işlemlerini yapmanıza olanak sağlayan Binance kendi ekosistemini güçlendirmek adına kendi kripto varlığını çıkarmıştır. Bu kripto varlığın yani BNB‘nin birçok kullanım alanı vardır. BNB ile diğer kripto paraları arasında değiş-tokuş yapabilir veyahut yatırım amaçlı spot olarak kullanarak çekim yapabilirsiniz.

Binance

Binance, işlem hacmince dünyanın en büyük ve en aktif kripto borsalarından biridir. Kendi akademisince kullanıcılarına kripto varlıklar hakkında bilgi verici çalışmalar yayınlar. Aynı zamanda herkesin bilgi paylaşımı yapacağı açık ve objektif bilgiler yer alan Binance İnfo adı altında kripto ansiklopedisi hizmeti sağlamaktadır. Kullanıcılarına kripto varlıklarını aktaracağı güvenli ve merkezi olmayan kripto varlık cüzdanı Trust Wallet’ de Binanceye aittir. Binance’ye web sitesi üzerinden kayıt olabilir ve kimlik doğrulamanızı yaptıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Binance TR üzerinden Türk Lirası yatırma yöntemleri arasında Ziraat bankası ile havale ve EFT ayrıca Vakıfbank üzerinden ise havale işlemleri desteklenmektedir. Binance hesabınızı kapatmak için, eğer hesaba erişiyorsanız güvenlik bölümünden devre dışı bırakabilirsiniz. Fakat hesaba erişim yok ise canlı destek talebi ile gerçekleştirebilirsiniz.

Bitcoin Hakkında

Bitcoin, Satoshi Nakatomo lakaplı bir şahıs tarafınca 2008 yılında yayınlanan ilk kripto para birimidir. Yaratılışından bu yana geçen süreçte şuan  dünyanın en tanınmış ve en yaygın kripto para birimidir. Şuanda tarihindeki en üst düzeyi gören Bitcoin’i elde etmek için çeşitli yöntemler vardır. Bunları üç şekilde yapabiliriz. Aynı geleneksel paralarda olduğu gibi kazanmak, üretmek veya ticaretini yapmak. Bitcoin hesabı açmak için Paribu, Binance gibi platformlar kullanabilirsiniz.

Binance Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Binance sizden yatırım için hiçbir ücret talep etmemektedir. Fakat diğer kripto borsalar gibi alım-satım işlemlerinde sizlerden bir miktar komisyon almaktadır. Alım satım komisyonlarını ödemek için Binance’nin kendi kripto parası olan BNB Coin kullanmıyorsanız her alım satım işlemi için %0,1 komisyon almaktadır. Aynı zamanda Binance borsası kullanıcılarından çekim ücreti almaktadır. Bu ücretleri piyasanın durumuna göre değişkenlik gösterecek şekilde ayarlamaktadır. Bu tarz komisyonların yanı sıra Binance kullanıcılarına geri ödeme kuponu vermektedir. Geri ödeme kuponunuza ödül merkezi sekmesinden ulaşabilirsiniz. Binance kullanıcılarına 7/24 destek hizmeti vermektedir. Kendi web sayfası üzerinden 7/24 destek talebi gönderebilirsiniz. Ayrıca destek@trbinance.com üzerinden mail gönderebilirsiniz. Binance TR Ofis Adresi ise; BN TEKNOLOJİ A.Ş. Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Ferko Apt. No:175/7 Şişli İstanbul yer alır.

Binance Şikayet

Binance müşterileri ile olan ikili ilişkilerine gizlilik ile önem vermektedir. Dolayısıyla herhangi bir sorun yaşadığınızda veyahut şikayetiniz olma durumunda, ya da hesabınızı kapatmak istediğinizde şikayeti yetkili kişilere iletmek için aşağıda yer alan mail adresine durumu belirterek kesin çözümlü destek alabilirsiniz.

Binance Destek Mail Adresi– destek@trbinance.com

1 thought on “Binance Çağrı Merkezi Telefon Numarası

  • 12 Ocak 2021 tarihinde, saat 23:56
    Permalink

    Merhaba, ilk defa alış yapacağım ama telefon numaranıza ihtiyacım var.
    Teşekkürler

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir