BKM Express internet üzerinden veya internet sitenizden satacağınız ürünleri size kart bilgilerinizi veya kartınızın yanında olup olmamasını önemsemeden ödeme almanızı ve yapmanızı sağlayan ücretsiz bir ödeme sistemidir.  BKM Express size kart bilginiz olmadan kartla ilgili işlem yapmanıza, kullanan müşterilerinin tamamen ücretsiz bir şekilde işlem yapmalarına ve size özel kampanyalar ile satışlarınızın artmasına yardımcı olma gibi özellikleri bulunmaktadır. Güvenli ve kolay ödeme sistemi olarak kartı kullanan kişinin doğru olduğundan emin olmaları gerekmektedir ve bundan dolayı güvenli bir sistem oluşturarak sizin haricinizdeki kişilerin işlem yapmalarına izin vermemektedir. Sadece satıcılara değil müşterilerinize de hızlı ve güvenli bir yoldan ödeme yöntemi sunmaktadır. Kart bilgilerini satın aldığı ürünün işyeri ile paylaşmak istemeyen müşterileriniz için de kullanıcı adı ve şifreleriyle birlikte giriş yapma imkanı sunmaktadır. Alışveriş yaptıkça müşterilerinize taksitli alışveriş ve puan kazanma imkanını sağlamaktadır. Ayrıca kredi kartları ile işlem yapmaya ek olarak banka kartları ile de işlem kabul etmektedir.  Kartlarınızı BKM Express’e ekleyerek internet alışverişlerinize ek olarak günlük olarak yaptığınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Alışveriş imkanı sağladığı kadar istediğiniz kişiye para da gönderebilirsiniz. Müşterilerinin memnuniyetini düşünen bir ödeme sistemi olarak BKM Express müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını yaşadığınız sorunlar için yardım ve destek almak için kullanabilirsiniz.

BKM Express çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz.  Ödeme ile ilgili yaşadığınız sorunlarda ve bilgi almak istediğiniz konularda yetkillilere danışabilirsiniz.

BKM Express müşteri iletişim merkezi telefon numarası: 0850 201 02 56 – 0212 401 02 56

Arama terimleri: BKM Express müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, BKM Express çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin