BKM Kitap Türkiye’de kitap sektöründe hizmet veren internet sitesidir. İlk olarak mağazaları ile faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra internet sitesi üzerinden ürünleri ile hizmet vermiştir. BKM Kitap birçok farklı alandan ve fiyattan ürünleri sayesinde hizmet vermektedir. Ürünleri arasında edebiyat, roman, şiir, hikaye ve çocuk kitapları bulunmaktadır. Ayrıca BKM Kitap müşterilerine sınava ve okula yardımcı kitapları ile de hizmet vermektedir. BKM Kitap internet sitesi üzerinden KPSS, TYT ve AYT gibi sınavlara hazırlık kitaplarının yanı sıra ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin derslerine yardımcı kitaplarını satışa sunmuştur. BKM Kitap defter, çanta, kalemlik ve dosya gibi ürünlerini piyasaya sürmüştür. Türkiye genelinde internet sitesi üzerinden müşterilerine hizmet veren BKM Kitap’ın birçok farklı mağazası da bulunmaktadır. BKM Kitap İş Bankası Kültür Yayınları, Yapı Kredi Yayınları, Epsilon Yayınevi, Seçkin Yayıncılık, Palme Yayınları ve Yargı Yayınevi gibi farklı yayınevlerinden birçok farklı alandan ve fiyattan ürünlerini satışa sunmuştur. BKM Kitap müşterilerine farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra kapıda ödeme seçeneği ile hizmet vermektedir. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan BKM Kitap müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için BKM Kitap müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

BKM Kitap çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

BKM Kitap müşteri iletişim telefon numarası: 0850 255 02 56

Arama terimleri: BKM Kitap müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, BKM Kitap çağrı merkezi iletişim telefon numarası

2 YORUMLAR

  1. Bugün elime ulaşan Siparişde aldığımız kutulu oyunun içinde eksik parça çıktı . Bir an önce çözülüp geri dönüşüm sağlanmasıni istiyorum .

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin