Günümüzde özellikle metrolar ve otobüslerde birçok kitapsever kişileri görüyoruz. Bugün sizler kitap severler ve kitap meraklıları için bir yazı yazmayı istedik. BKM Kitap, kitap üzerine ülkemizdeki en büyük e-ticaret sayfasıdır diyebiliriz. Peki BKM Kitap telefon numarası bilgileri nedir? BKM Kitap çağrı merkezine nasıl ulaşabiliriz? Dilerseniz gelin bu soruların cevaplarını sizlerle paylaşalım.

BKM Kitap

BKM Kitap ülkemizdeki kitapseverlere ve kitap meraklısı kişilere 70’den 70’e herkese hitap eden kitaplar ile birlikte kitap temini hizmeti vermektedir. Özellikle uygun fiyatları ile oldukça beğenilen bir dağıtıcı olan BKM Kitap kitapseverler tarafından oldukça tutulmuştur. BKM Kitap hakkında inceleme yaptığımız vakitte kendi web sayfası üzerinde hakkımızda kısmına tıkladığımız vakitte hakkında hiçbir bilgi yazmamasından dolayı çok fazla detay veremiyoruz ama sizler için BKM Kitap telefon numarası, BKM Kitap müşteri hizmetleri numarası ve BKM Kitap şikayet telefonu ve formunu bulduk. Dilerseniz bunlar ve merak edilen birkaç soru ile birlikte yazımıza devam edelim.

BKM Kitap Telefon Numarası

BKM Kitap her bütçeye uygun ve 70’den 70’e herkese hitap eden ürün portfolyosu ile birlikte hizmetini vermektedir. Hizmetini sunarken yaşanan problemler ve e-ticaret olayı olduğundan dolayı merak edilen soruları cevaplamak adına çağrı merkezi, telefon numarası kullanmaktadır. BKM Kitap müşteri hizmetleri telefon numarası hafta içi saat 09:00 ve 18:00 arasında hizmet vermektedir. BKM Kitap müşteri hizmetleri telefon numarası ise 0850 255 0 256 numaralı telefon numarasıdır. Bunun yanı sıra arama yapmadan tamamen ücretsiz bir yol ile birlikte bilgi almak ve irtibat kurmak istiyorsanız buraya tıklayarak açılan sayfadaki iletişim formunu doldurarak sizlere geri dönüş yapılmasını beklemelisiniz. BKM Kitap tarafından doldurmuş olduğunuz bu formlar her gün mesai saatleri içerisinde incelenmekte olup en kısa sürede operasyonlara başlanmaktadır.

BKM Kitap Sipariş Takibi

BKM Kitap üzerinden almış olduğunuz kitapları sabırsızlıkla beklediğinize kuşkusuz eminiz. Siparişleriniz vermiş olduğunuz andan itibaren PTT kargo ile birlikte 2-7 iş günü içerisinde, Kargoist ile birlikte 1-2 iş günü içerisinde ve MNG Kargo ile birlikte 1-3 iş günü içerisinde sizlere teslim edilmektedir. Bu belirtilen sürede kargonuz gelmedi ise derhal iletişim formunu doldurmanız ya da 0850 255 0 256 numaralı BKM Kitap telefon numarasını aramanız gerekmektedir. Yapmış olduğunuz görüşme sırasında sizlere yetkililer tarafından gerekli bilgiler daha detaylıca verilecek olup gerekli işlemlere derhal başlanılacaktır.

BKM Kitap Sosyal Medya Adresleri

BKM Kitap sosyal medya adresleri üzerinden satıcı firma tarafından yapılan etkinliklere katılabilir, çekilişlere dahil olabilir ve postlara göz atabilirsiniz. Duyurulardan ilk önce sizlerin haberi olur ve böylelikle beklediğiniz indirimleri kesinlikle kaçırmanız mümkün olmaz. Ayrıca sizler için sosyal medya adreslerinin yanı sıra indirmek isterseniz diye uygulamalarını da derlediğimiz liste aşağıdadır.

BKM Kitap Şikayet Telefonu

İnternette gezinerek yapmış olduğumuz araştırmalar sonucunda birçok kişinin bir şikayeti olduğuna denk geldik ve bu durumla ilgili olarak sizlere BKM Kitap şikayet telefon numarasını bulduk. BKM Kitap şikayet telefon numarası aşağıda yer almaktadır. Bu numarayı arayarak şikayetiniz ne olursa olsun bildirebilir ve operasyonların başlamasını bekleyebilirsiniz. Geri bildirim operasyonların bitmesinin hemen ardından sizlere yapılacak olup sabırla beklemeniz istenilecektir. Ayrıca BKM yetkilileri tarafından kesinlikle okunduğunu düşündüğümüz sayfamızda yorumlarınız ile birlikte şikayetlerinizi belirtebilir ve bir yetkilinin sizlere bilgi vermesini bekleyebilirsiniz.

BKM Kitap Şikayet Telefonu-0850 255 0 256


Sizler için hazırlamış olduğumuz BKM Kitap telefon numarası konulu makalemizi beğendiyseniz yorum yaparak yorumlarda belirtirseniz seviniriz. Ayrıca sizler için bulmuş olduğumuz diğer tüm firmaların bilgileri için buraya tıklayabilirsiniz. Www.e-cagrimerkezi.net ayrıcalığı ile…

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin