Bayerische Motoren Werke AG kısaca adıyla BMW Almanya’ya ait otomotiv üretim sektöründe hizmet veren markadır. İlk olarak 1916 yılında uçak motoru üretim sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra otomobil sektöründe hizmet vermiştir. BMW markası otomobil, motor, motosiklet ve bisiklet alanında birçok farklı modelden ürünleri ile hizmet vermiştir. BMW markası Mini ve Rolls Royce adı altında birçok farklı modelden ve fiyattan araçlarını satışa sunmuştur. Ürünleri arasında X1, İ8, M4, X2, M8, Z4, X5, İ3 ve M5 gibi farklı modelden araçları bulunmaktadır. Ayrıca BMW markası otomotiv sektörünün yanı sıra motosiklet alanında da birçok farklı modelden ürünleri ile hizmet vermektedir. BMW markası araçlarında yokuş kalkış desteği, şerit takip sistemi, hız sabitleyici ve park yardımcısı gibi özellikler sayesinde müşterilerinin güvenli bir şekilde sürüş deneyimi sağlayarak hizmet vermektedir. Uluslararası alanda araçları ile hizmet veren BMW markası birçok farklı ülkede satış noktaları ve yetkili servisleri bulunmaktadır. BMW markası Türkiye genelinde de birçok farklı şehirde satış noktalarında ve yetkili servisleri sayesinde satış öncesi ve sonrasında müşterilerine hizmet vermektedir. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde sürüş imkanı sunan BMW müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde araçlarını uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sırmak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için BMW müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

BMW çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Araçlar hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

BMW müşteri iletişim telefon numarası: 444 22 99

Arama terimleri: BMW müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, BMW çağrı merkezi iletişim telefon numarası

1 YORUM

  1. ben 56 yaşında türk mucidim sayısız purojelerim var örneyin tekerlek dahil katlanır bisiklet içten patlamlı mor mevcut sistemden yüzde seksen daha mükemmel ve pated alır ve birçok puroje bana ayıracak oldugunuz zaman sizin kaybınız deyil kazancınız olacak 1993 senesinde türk patend kurumuna içten patlamalı motoru geliştirdiğim purojemle patend müracatında bulundum konu;mevcuy mtorlardaki sibop sistemini komle deyiştirdim egzantirik mili kayışı yaylar ve bunlara baglı sistemler iptal onun yerine elekyuro manyetik sibop sistemi parasal nedenlerden patenti alamadım bu örneyi neler yapabildigime kanıt olarak sunuyorum araştırabilirsiniz 536 3688501 cep numaram ilgilenirseniz beni lütfen cep numaramdan arayın

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin