BOSCH markası, 1886 tarihinde faaliyetlerine başlamıştır. Elektronik markası olarak kurulan firma Almanya merkezlidir. BOSCH markasının dünya genelinde yüz binlerce mağazası ve yüz binlerce personeli bulunmaktadır. Şirket ilk olarak otomotiv parçası olarak kurulmuştur. Daha sonra beyaz eşya alanında çalışmalar yapmaya başlamıştır. Türkiye içinde beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri alanında büyük üretimler yaparak bir numara olmuştur. Buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, derin dondurucu, fırın, ocak, bulaşık makinesi, süpürge, mikrodaga fırın, kahve makinesi, ütü ve daha birçok ürün mağazalarda satılmaktadır. BOSCH markası büyük bir beyaz eşya markasıdır. Türkiye’nin ve dünyanın bir numaralı beyaz eşya markası olmuştur. İsmi dünyanın her yerinden duyulmaktadır. BOSCH markasının birçok ürünleri reyonlarını süslüyor ve uygun fiyatları ile müşterilerinin yüzünü güldürüyor.

BOSCH Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Mağaza sorgulama, yetkili satış yerleri öğrenme, ürünler hakkında bilgi alma, ürün sorunları sonrasında ürün değiştirme, beyaz eşya arızaları, teknik servis ve daha birçok konu ile ilgili sorularınıza cevap bulmak için BOSCH müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. BOSCH markası müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, müşterilerin tüm sorularına cevap getirmekle yükümlüdürler. Öneri, istek, sorularınızı kolayca iletmeniz mümkün olacaktır.

444 63 33

BOSCH E-posta Adresi

BOSCH markasının tüm işlemleri ile ilgili bilgi almak ve daha fazlası için iletişim telefon numaralarını arayabilirsiniz. Telefon yoğunluğu olan zamanlarda BOSCH e-posta adresine mail atarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Mail trafiğini son derece profesyonel biçimde idare eden müşteri temsilcileri bulunmaktadır. Tüm soruları en kısa sürede cevaplamak için çalışmalar yaparlar. İstediğiniz zaman mail atarak kolayca ulaşabilirsiniz.

support@bosch.com

BOSCH Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

BOSCH markası ile ilgili tüm soru, öneri, şikayet ve istekleriniz için BOSCH çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca irtibat kurabilirsiniz. Tüm sorularınıza yanıt vermek için müşteri temsilcileri son derece profesyonel destek sağlamaktadır. Dünya çapında en ünlü olan beyaz eşya markası olduğu için tüm soruları kolayca cevaplandırmak için birçok telefon hattı oluşturulmuştur.

444 80 10

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin