boyner-musteri-hizmetleri-iletisim-numarasi
boyner-musteri-hizmetleri-iletisim-numarasi

Boyner Çağrı Merkezi; Boyner en büyük Türk perakende şirketlerinden biridir. Genelde olarak giyim, tekstil ürünü gamı sunuyor. Türkiye’nin farklı noktalarında birden fazla mağazası yer alıyor. Kaliteli ürünleri ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti nedeniyle en çok tercih edilen markalardan biri olarak da dikkat çekiyor. Kadın, erkek, çocuk gibi herkese hitap eden binlerce ürün gamı sunuyor. Üstelik reel mağazalarının yanı sıra artık online sipariş şekliyle de hizmet veriyor.

 Boyner Çağrı Merkezi irtibat bilgilerine ihtiyaç duyuyorsanız en doğru adrestesiniz! Değişim, iade, istek veya öneri gibi her türlü konuda iletişime geçebileceğiniz irtibat numarası sitemizde yer alır!

Boyner Nedir?

Boyner büyük bir Türk şirketidir.1981 yılında kurulmuş olup bugün hala Türkiye’nin en büyük mağazacılık perakende zincirlerinden biri olarak dikkat çekiyor. Milyonlarca müşterisi ve yüzlerce fiziki mağazası bulunuyor. Tüm bunların yanı sıra online mağaza olarak da hizmet veriyor. Her gün binlerce kişi online mağazası üzerinden siparişlerini tek tıkla oluşturman tadını çıkarıyor.

Nitekim sipariş süreçleri, ürün sorgulama, destek ve benzeri soru-sorun-şikâyet konuları için Boyner çağrı merkezi irtibat numarası araştırılıyor. Sizler için irtibat bilgilerine içeriğimizde yer verdik!

Boyner Çağrı Merkezi İrtibat

Boyner çağrı merkezi numarasını arayarak tüm talep, istek, öneri ve şikâyetlerinizi iletebilirsiniz. Çağrı merkezi hizmetini 09:00-22:00 saatleri arasında sunuyor. 444 29 67 numaralı hattı arayarak anında müşteri temsilcilerine bağlanmanız mümkündür. Ayrıca merkez ofisinin iletişim numarası da0212 335 75 00’dir.

Boyner gibi diğer mağaza zincirlerinin çağrı merkezi irtibat numaralarına da sitemizden kolayca ulaşmanız mümkündür. Sizler için ihtiyacınız olan tüm çağrı merkezi irtibat numaralarına yer vermeye özen gösteriyoruz!

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin