BTM Moda Türkiye’de giyim sektöründe hizmet veren mağazadır. İlk olarak 2012 yılında giyim alanında faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra birçok farklı alanda ürünleri ile hizmet vermiştir. BTM Moda birçok farklı alandan ve fiyattan ürünleri ile hizmet vermektedir. BTM Moda mağazalarında kadın ve erkek giyim alanında birçok farklı modelden ürünlerini piyasaya sürmüştür. Ürünleri arasında pantolon, gömlek, eşofman ve taytları bulunmaktadır. Ayrıca BTM Moda mağazaları sayesinde ayakkabı alanında da bot, spor ayakkabı, babet, terlik ve sandelet gibi ürünlerini satışa sunmuştur. BTM Moda mağazaları sayesinde çocuk ayakkabı alanında birçok farklı modelden ürünlerini piyasaya sürmüştür. BTM Moda mağazası çanta, cüzdan, kemer ve çorap gibi aksesuar alanında birçok farklı modelden ürünleri ile hizmet vermektedir. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde mağazaları ile hizmet veren BTM Moda internet sitesi üzerinden sipariş verme imkanınız bulunmaktadır. BTM Moda mağazaları ve internet sitesi sayesinde ürünleri ile hizmet vermektedirler. BTM Moda farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra kapıda ve taksitli bir şekilde ödeme hizmeti vermektedir. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan BTM Moda müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için BTM Moda müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

BTM Moda çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

BTM Moda müşteri iletişim telefon numarası: 0850 420 50 00

Arama terimleri: BTM Moda müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, BTM Moda çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin