Burberry giyim sektöründe ürünleri ile hizmet veren dünyaca ünlü markalardan biridir. Burberry Grup’a bağlı olarak ürünlerini satışa sunan Burberry markası giyim alanında faaliyetlerine 1856 yılında başlamıştır. Özgün tasarımları ile müşterilerine hizmet veren Burberry markası farklı alanlardan ürünleri sayesinde müşterilerine tek bir ürün seçeneğinden ziyade birçok farklı modelden ürünlerini satışa sunmayı amaçlamışlardır. Müşterilerine dünya genelinde ürünleri ile hizmet veren Burberry markası gelişen moda sayesinde yenilikçi ürünlerini satışa sunmuştur. Burberry markası kadın, erkek ve çocuk giyim alanında ürünleri ile hizmet vermektedir. Ürünleri ile tercih edilen markalar arasında yer alan Burberry mağazalarında Burberry Brit, Burberry Prorsum, Burberry Sport ve Burberry London markaları ile ürünlerini piyasaya sürmeyi başarmışlardır. Burberry ürünleri arasında pantolon, gömlek, eşofman, elbise, kaban ve montları bulunmaktadır. Ayrıca Burberry mağazalarında ayakkabı alanında ürünleri ile hizmet vermektedir. Burberry giyim alanında başladığı faaliyetlerine aksesuar alanında devam ederek birçok farklı modelden ürünlerini mağazalarında satışa sunmuştur. Dünya genelinde hizmet veren Burberry markası farklı müşterilerine hitap eden ürünlerini piyasaya sürmüştür. Burberry mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden hizmet vererek müşterilerine güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sağlamaktadır. Ürünleri ile kaliteli bir şekilde hizmet veren Burberry müşterilerinin tüm problemleri için çağrı merkezi ile hizmet vermektedir. Müşterilerinin sormak istedikleri sorular için Burberry müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Burberry çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için müşteri temsilcilerine danışabilirsiniz.

Burberry müşteri iletişim telefon numarası: 0212 639 89 00

Arama terimleri: Burberry müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Burberry çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin