Burgan Bank, 1975 yılında kurulan bir bankadır. Kurulduğu zamandan beri yüksek müşteri kapasitesinin bulunduğu bir bankadır. Yüksek müşteri kapasitesinin ve işlem hacminin yüksek olduğu bir bankadır. Burgan Bank hesap açma, hesap kapatma, kredi kartı, bireysel kredi başvurusu, OGS, HGS, havale, EFT, virman, western union, bilgi güncelleme, taksit ödeme, yapılandırma, bazı devlet ödemeleri gibi birçok işlemleri Burgan Bank’ın tüm şubelerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bunların yanı sıra çoğu işlemi ATM’lerden kolayca yapabilirsiniz. ATM cihazları şube işlemlerinin bir çoğunu kapsar. Müşterilerin sıra beklemeden hemen işlem yapması için olanak sağlar. Burgan Bank kurulduğu zamandan bu yana yüz binlerce müşteriye bankacılık hizmeti sunmaktadır. Her gün yüz binlerce işlem yapılan Burgan Bank, bankaların arasında sistemi en beğenilen banka olmuştur.

Burgan Bank İletişim Kanalları

Burgan Bank ürün ve hizmetleri ile ilgili tüm sorunları Burgan Bank çağrı merkezi telefon numarası ve Burgan Bank müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası ile kolayca iletişim kurabilirsiniz.

Burgan Bank Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Burgan Bank müşteri bakımından da işlem bakımından da en yoğun bankalardan biridir. Burgan Bank birçok işleme aracılık etmektedir. İşlemlerinde problem yaşayan müşteriler için Burgan Bank iletişim telefon numaraları bulunmaktadır. Müşterilerin ihtiyacı olduğu zamanlarda hizmet vermek için kurulan telefon hatları bulunmaktadır. Mesela internet bankacılığına giremeyen, kartından para çekemeyen, kredi kartı ile ilgili sorun yaşayan müşteriler hemen Burgan Bank müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak işlemler hakkında bilgi sahibi olabilirler. Burgan Bank tüm müşterilerin memnuniyeti ve işlemlerin devamı için birçok çalışma yapar ve her müşterinin menfaatini korumakla yükümlüdür.

0850 222 82 22

Burgan Bank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Burgan Bank ürün ve hizmetleri hakkında tüm öneri, istek, şikayet ve sorularınız için Burgan Bank çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca işlemleriniz yapabilirsiniz. Burgan Bank tüm müşteri ihtiyaçlarını karşılamakla sorumludur. Burgan Bank ileriye dönük gelişmekte olan bir banka olduğu için müşterilerin önerileri ve şikayetleri son derece önemlidir. Burgan Bank tüm çağrı merkezleri ve müşteri hizmetleri saat 09:00 ve 17:00 saatleri arasında faaliyet göstermektedir. Bu saatler arasında ararsanız kolayca iletişim kurabilirsiniz.

0212 371 37 37

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin