Burger King çağrı merkezi numarası nedir? Burger King, ilk olarak 1954 yılında kurulmuştur. Restaurant Brands International şirketi şuan bu firmanın asıl sahibidir. 68 milyar dolar piyasa değerine sahip olan firma, her yıl milyarlarca dolar ciro yapmakta ve gelir elde etmektedir. Şuan için dünya çapında 140 bin şubeye sahip olan Burger King’in, ülkemizde de 500’den fazla şubesi bulunmaktadır.  Sadece Türkiye’de 15 bin kişiye istihdam sağlayan Burger King, kurulduğu ilk günden bu yana pek çok kişiye istihdam yaratmış ve uygun maliyetli yiyecek tüketimine aracılık etmiştir. Burger King’in dünya çapındaki çalışan sayısı 1 milyonu geçmektedir. İstihdam sağlayan önemli bir firmadır.

Burger King, Türkiye’de ilk olarak 1995’te İstanbul’da açıldı. Burger King’in şube açma hakkı tamamen TAB Gıda’ya aittir. Tüm Türkiye çapında personel kalitesini ve sunulan hizmetleri koruyan Burger King, 10 binden fazla Türk çalışanı istihdam ediyor. Burger King, Türkiye’ye ilk geldiğinde buradaki et fiyatlarının pahalı olduğunu gördü, zira şuan olduğu gibi o zaman da Türkiye’de etin kilosu 10 dolara satılıyordu, ABD’de ise et toptan bir şekilde 3-4 dolara alınabiliyordu. Bu nedenle Türkiye’de Burger King fiyatları istenilen ucuzluğa ulaşamamıştı. Burger King, istenilen ucuzluğu yaratabilmek için burada bir çiftlik kurmaya karar verdi. Henüz bu çalışamalar tamamlanamadı.

Burger King firmasının ürünleriyle veya doğrudan Burger King ile yaşamış olduğunuz bir sorunu çözümlemek için e-posta adresini ve Burger King iletişim sayfalarını, numaralarını kullanabilirsiniz. Aşağıda sizler için Burger King iletişim adreslerini paylaştık, bu adreslerden kolay bir şekilde firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Burger King İletişim: 0850 222 54 64

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin