lassa-cagri-merkezi-numarasi-nedir
lassa-cagri-merkezi-numarasi-nedir

 Lassa Müşteri Hizmetleri İletişim; Lassa Türkiye’nin lastik markası olarak dikkat çekiyor. Her araç modeline uygun en kaliteli ve profesyonel lastik seçeneklerini sunan marka popülerliğiyle de dikkat çekiyor. Sadece standart binek araç lastikleri değil aynı zamanda yarış araçları lastikleri konusunda da başarılı bir markadır. Marka 1974 yılında Sabancı Holding ve diğer ortakları tarafından kurulmuştur. Sektörde 42 yıldan daha uzun süredir aktif hizmet vermeye devam ediyor.

Lassa müşteri hizmetleri iletişim bilgileri için en doğru adrestesiniz. Lassa çağrı merkezi irtibat numarasına sitemizden hemen kolayca ulaşabilirsiniz!

Lassa Nedir?

Lassa 1974 yılında Sabancı Holding ve ortakları tarafından kurulan bir lastik markasıdır. Türkiye’nin en güvenilir ve tanınan markalarından biri olarak hizmet veriyor. Her türlü araç modeli için konforlu, kaliteli ve dayanıklı lastikler üretiyor. Pek çok araç sahibi lastikleri için bu markayı tercih ediyor demek yanlış olmayacaktır. Müşterileri lastik modeli sorgulamak, sorun, şikayet ve öneri gibi farklı nedenlerden ötürü çağrı merkezi iletişim bilgilerini merak ediyor.  Lassa müşteri hizmetleri iletişim bilgilerine nasıl ulaşılır? Numarası nedir? İşte, merak ettiğiniz tüm detaylar!

Lassa Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Lassa müşteri hizmetleri iletişim numarası 0 850 210 13 00’dir. Bu numarayı arayarak markanın müşteri temsilcileriyle hemen iletişime geçmeniz mümkündür. Ayrıca dilerseniz 0 553 017 90 00 numaralı whatsapp destek hattına da yazabilirsiniz. Lastikler hakkında bilgi, soru, sorun ya da şikayet bildirimleriniz için dilediğiniz zaman irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Diğer lastik markalarının, kamu kurum ve kuruluşlarının ya da özel kuruluşların çağrı merkezi iletişim numaralarına da sitemizde ulaşmanız mümkündür. Merak edilip ihtiyaç duyulan tüm müşteri hizmetleri irtibat numaralarına yer vermeye çalışıyoruz.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin