Cappy firması Türkiye’nin en lezzetli firmasıdır. Uzun yıllar boyunca herkesin damak zevkine hitap eden içecekleri üretmektedir. 2003 tarihinden bu yana üretim yapmaya devam etmiştir. Doğal aromalar ile üretim yapan ve şekersiz üretim yapan Cappy ilk olarak Selectii ismini çıkartmıştır. Yıllardır devam eden üretimlerine üretim katmaya devam etmiştir. Cappy firmasının içinde yer alan meyve ürünleri tamamen doğal meyve suları olduğu için herkes tarafından sevilen ve beğenilen bir marka haline gelmiştir. Cappy Juice olarak tanımlanan ürünleri son derece lezzetli olmasıyla dikkat çekiyor. Polonya üretimi olan birçok çeşitli Cappy ürünleri bulunmaktadır. Cappy birçok meyve suyu üretimi yapmaya devam etmiştir. Uzun yıllardır devam eden bir lezzet süresi devam etmektedir. Birçok meyvenin suyundan sunulan Cappy markası, son derece kaliteli üretim yapmaya devam etmiştir. Yediden yetmişe herkesin damak zevkine hitap eden ürünleri ile dikkat çekmeye devam etmektedir. Cappy, Coca Cola Türkiye altında üretim yapmaya devam eden bir firmadır. Reklamları ve logoları ile dikkat çeken Cappy firması son derece lezzetli üretimler yapmaya devam ediyor.

Cappy Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Cappy markası gün geçtikçe daha çok üretim kapasitesi yapmaya devam etmektedir. Cappy firması ve ürünleri ile ilgili şikayet, soru, istek ve önerileriniz için Cappy müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Tüm bildirimler hakkında bilgi almak için Cappy iletişim numaralarını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz.

0850 201 30 70

Cappy E-posta Adresi

Cappy içecekleri hakkında tüm sorularınızı cevaplamak için Cappy telefon numaralarını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Telefon trafiği olan zamanlarda Cappy e-posta adresine mail atarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Tüm maillere hızlı bir şekilde cevap veren müşteri personelleri bulunmaktadır.

[email protected]

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin