Carrefour Türkiye’de market sektöründe hizmet veren mağazadır. İlk olarak 1993 yılında mağazaları ile faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra 1996 yılında Sabancı Holding ile birleşmeleri sonucunda CarrefouSA adı altında hizmet vermiştir. CarrefourSA mağazaları ile birçok farklı alandan ve fiyattan ürünleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. CarrefourSA mağazası Gima gibi birçok farklı mağazayı satın alması sonucunda müşterilerine birçok farklı alandan ürünlerini satışa sunmuştur. CarrefourSA süpermarket, gurme market ve mini market adı altında birçok farklı ürününü mağazaları sayesinde piyasaya sürmüştür. Ürünleri arasında meyve, sebze, süt, peynir, yoğurt, yağ, tuz, baharat, bisküvi, çay, deterjan ve kağıt havluları bulunmaktadır. Ayrıca CarrefourSA müşterilerine telefon, tablet, televizyon klima, buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi birçok farklı alanda ürünlerini satışa sunmuştur. CarrefourSA kırtasiye ve giyim alanında da müşterilerine birçok farklı markadan ürünleri ile hizmet vermektedir. Türkiye genelinde İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya şehirleri başta olmak üzere birçok farklı şehirde mağazaları sayesinde ürünlerini satışa sunan CarrefourSA internet sitesi üzerinden de hizmet vermektedir. CarrefourSA mağazası birçok farklı markadan ürünleri bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan CarrefourSA müşterilerine özel fırsat ve kampanyalar sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için CarrefourSA müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

CarrefourSA çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünleri hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

CarrefourSA müşteri iletişim telefon numarası: 444 10 00

Arama terimleri: CarrefourSA müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, CarrefourSA çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin