Casio müşteri hizmetleri telefon numarası bilgileri nelerdir? Casio Türkiye yetkili satıcı ve servisi iletişim bilgileri nedir? Casio 1946 yılında Tokyo’da meydana gelmiş, kurulmuştur. Hesap makineleri, cep telefonları ve cep bilgisayarları, ses ekipmanları, dijital kameralar, elektronik müzik aletleri ve dijital saatler üreten firma 1957 yılında dünyanın tamamen elektrikle çalışan ilk hesap makinesini piyasaya sunmuştur. 1980 yılı ve 1990 yılları arasında da Casio müzisyenler için uygun fiyatlara sahip ev klavyeleri geliştirip satarak adından çokça sektörde bahsettirmiştir.

Casio

Casio markası, Kashio kardeşler tarafınca 1957 yılı Haziran ayında Tokyo merkezli olarak kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana yaratıcılık ve katkı sağlamak amacı ve misyonu ile bu günlere erişmiştir. Marka bütün ürünlerini katkı sağlamak ve topluma yararlı şeyler elde etmek amacı ile geliştirmektedir. Casio; saat, saat pilleri, hesap makinaları, müzik aletleri gibi ürünleri 60 senedir geliştirmekte ve satışını yapmaktadır. Ülkemizde ise 1986 yılından bu güne Ersa Saat firması aracılığı ile ürünlerini satışa sunmaktadır.

Casio yetkili satıcısı olan Ersa Saat yetkili bayileri ülkemizde Ersa Merkez Mağaza, İstanbul Havalimanı, Mall Of İstanbul, Optimum AVM Ankara ve Vadi İstanbul’dadır.

Casio Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Casio gibi kaliteli ve adını sektöre kalitesi ile yazdırmış olan firma elbette ki müşterileri ile olan ilişkilerine üst derecede önem göstermektedir. Vermiş olduğu hizmetleri arasında destek hizmeti de yer alan firmanın Türkiye temsilcisi Ersa Saat’tir. Casio ile ilgili tüm şikayetlerinizi hem yetkili satıcı hem de yetkili servis olan Ersa Saat aracılığı ile bildirebilir ve servis çalışmasını başlatabilirsiniz. Ayrıca yine detayları öğrenebilmeniz için çağrı merkezini arayabilirsiniz. Casio müşteri hizmetleri telefon numarası 444 37 72 numaralı telefon numarasıdır. Ayrıca servise yollamış olduğunuz ürün hakkında bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Casio Şikayet

Casio markası ile ilgili bütün şikayetlerinizi dile getirmeniz için yetkili bayiliğini yapan firmanın çağrı merkezini kullanabilirsiniz. Casio hakkında şikayetlerinizi bildirebilecek olduğunuz çağrı merkezi numarası aşağıdaki yer almaktadır. Bunun yanı sıra yorumlar kısmından sorununuzu ve şikayetinizi bildirebilirsiniz ve daha yüksek kitlelere ses duyurabilirsiniz. Ayrıca sayfamızdaki diğer firmaların iletişim bilgileri ve yorumlarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Casio Şikayet Telefonu: 444 37 72

2 YORUMLAR

  1. merhaba,

    cosio water resist50m bir saat aldım.

    saat geri kalıyordu. ersa saat serviwsine gönderdim. konuşma uslupları hiç hoş değildi,yaklaşık bir ay süren servis sonucu saati tamir edilmiş ve bakımları yapılmış arızası giderilmiştir diye not yazarak bana geri gönderdiler lakin saatimin sorunu devam etmektedir. durumu bildirdim tekrar bize gönderin bir daha bakalım dediler , peki bu sefer sorunu çözecekmisiniz dediğimde bişey diyemeyiz dediler.

    kesinlikle insanları mağdur ediyorlar…

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin