Casper Via akıllı telefonu Casper şirketi tarafından Türkiye’de faaliyetlerine başlamış teknoloji şirketinin  telefon modelidir. İlk olarak bilgisayar mühendisi 3 Türk mühendis olan Altan Aras Fakılı, Yalçın Yıldırım ve Ali İhsan Taşkın tarafından 1991 yılında kurulmuştur ve bilgisayar sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Casper’ın 65 adet satış noktası 1200’den fazla servis noktası ile hizmet vermektedir. Casper teknoloji alanında bilgisayar ve cep telefonları başta olmak üzere tablet ve aksesuarlarını piyasaya sürmüştür. Casper’ın uygun fiyatlı ve gelişmiş ürünleri sayesinde farklı özellikteki ürünlerini piyasaya sürmüştür. Aradan geçen zamandan sonra bilgisayar ve televizyon gibi elektronik alet üretim sektöründe hizmet veren Aidata markası Casper tarafından satın alınmıştır. Ayrıca Casper şirketi bilgisayar üretim sektörünün yanı sıra 2014 yılında telefon üretimine başlamıştır.  Casper tarafından üretilen ilk yerli telefon modeli olan Casper Via’nın üretimine başlanmıştır ve piyasaya sürülmüştür. Ürünleri arasında Via A1, Via M1, Via V9, Via P1, Via A4, Via F3, Via S, Via G4, Via P3, Via E3, Via G3 ve Via M4 adıyla modelleri bulunmaktadır. Casper Via serisi bütçenizi zorlamadan ve farklı özellikleri ile müşterilerinin telefon sahibi olmalarına imkan sağlamıştır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünen Casper ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Casper şirketine ait Casper Via müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Casper Via çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünleri hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Casper Via müşteri iletişim telefon numarası:  0850 250 77 77

Arama terimleri: Casper Via müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Casper Via çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin