Çaykur 1983 yılından bu yana üretim yapmaya devam eden bir marka haline gelmiştir. İlk olarak Rize’de yetişen çay yaprakları ile yapılan çay sonrasında koca bir marka haline dönüşmesi herkesin dikkatini çekti! Çay üretimi ile başlayan serüvenleri Türkiye içinde büyük bir ses getirdi. Tamamen Türk firması olan Çaykur zamanla herkesin tercih ettiği en büyük çay üreticisi olmuştur. Yıllardır devam eden üretici, lezzetli, doğal, uygun fiyatlı ve kaliteli çay üretimi yapmaya devam etmiştir. Yeşil çay, siyah çay, organik çay ve soğuk çay üreticisi olan Çaykur gün geçtikçe daha çok büyümeye devam etmiştir. 1983 tarihinden bu yana hizmet vermeye devam etmiştir. Çaykur firması ile ilgili tüm problemleriniz için Çaykur iletişim kanallarını kullanarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Üretimini yapmakta olduğu tüm çayların son derece kaliteli olması herkesin en çok dikkatini çeken özelliklerindendir.

Çaykur Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Çaykur ürünleri hakkında herhangi bir problem yaşarsanız ve önerilerde bulunmak isterseniz Çaykur müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Çaykur ile ilgili tüm merak ettikleriniz için Çaykur firmasının müşteri hizmetleri ile iletişim haline geçerek kolayca hizmet alabilirsiniz. Yıllardır devam eden Çaykur üretimleri son derece kalite içermektedir.

0464 213 02 11

Çaykur Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Çaykur yıllardır süren ismi ile herkesi lezzeti ile büyülemiştir. Tüm soru, istek, şikayet ve önerileriniz için Çaykur çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Sorularınız ve istekleriniz için Çaykur müşteri temsilcileri son derece hızlı bir şekilde destek sağlamaktadır. Çaykur müşteri hizmetleri ile ilgili her türlü probleminiz için Çaykur çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişime geçebilirsiniz.

0464 213 02 20

1 YORUM

  1. Çay berbat ot tadı var içilmiyor ota bu kadar pahalı yapmaniz ayıp çay demayin resman ot ya çayın tadını bilmesek yutturacaksınız. Bu ne biçim çay demeye bin şahit lazım 6senedir çay içemiyoruz iğrenç bir tadı var kurutulmuş ot bildiğin bu paraları alırken utanin da adam gibi çay yapın çay ikram etmeye utaniyorum çaya benzemiyor biz su içeriz sizde ALLAH BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin