CEPTETEB, Türkiye Ekonomi Bankası yani TEB bankası öncülüğünde kurulan dijital bankacılık sektöründe hizmet veren bankacılık ürünüdür. CEPTETEB, TEB müşterileri için üretilmiş bir telefon uygulamasıdır. İOS ve Android destekli olarak yapılmış bir uygulama türüdür. CEPTETEB diğer bankacılık uygulamalarına kıyasla son derece pratik ve kolay olmasıyla bilinir. Telefon üzerinden yapılan birçok işlemin kolayca gerçekleştiği bir uygulamadır. Para çekme, para yatırma gibi işlemler için CEPTETEB karekod kullanarak kolayca gerçekleştirmek mümkündür. ATM’lerde bile kart kullanmadan karekod ile kolayca işlemlerin devamı sağlanmaktadır. Karekod dışında para transferleri, fatura ödeme, ödeme işlemleri, kurum ödemeleri, hesap bakiye sorgulama işlemleri ve benzeri işlemler için kullanılabilir. Kolay ara yüzü ile kullanımı çok kolay olmasıyla müşterilerin de dikkatini çekmiştir. Tüm sorularınız için CEPTETEB çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz.

CEPTETEB ile ilgili ve hesap işlemleriniz ile ilgili tüm sorularınız için CEPTETEB müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını aramanız yeterli olacaktır. Mesai saatleri içinde ne zaman ararsanız kolayca iletişime geçebilirsiniz. 09:00 ve 17:00 saatleri arasında kolayca ulaşılabilen bir müşteri hattı ağı bulunmaktadır. Diğer tüm istek, öneri, şikayet ve sorularınız için CEPTETEB çağrı merkezi iletişim telefon numarasını aramanız yeterlidir. Müşteri önerileri ileriye dönük gelişmelerde son derece hassas bir şekilde dikkate alınmaktadır. Diğer yandan da müşteri şikayetleri tüm çalışanlar ve müşteri temsilcileri tarafından dikkate alının en önemli etkenlerden biridir. Banka kurulduğundan beri sunduğu ürünler ile onlarca ödül almıştır.

CEPTETEB Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0850 222 09 29

Arama Terimleri; CEPTETEB müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, CEPTETEB çağrı merkezi numarası, CEPTETEB irtibat numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin