Çetmen Çağrı Merkezi Müşteri İletişim Adresleri
Çetmen Çağrı Merkezi Müşteri İletişim Adresleri

1962 yılında İzmir’in Bayraklı ilçesinde ülkemizde önde gelen mobilya markası olacağından habersiz bir şekilde ilk mağazasını açan Çetmen, kurulduğu günden itibaren 1995 yılına kadar tek mağaza üzerinden en iyi ürünlerle birlikte en iyi hizmeti müşterilerine sundu.

Çetmen

1995 yılıyla birlikte gelişen ve büyüyen Çetmen mobilyacılık kurumsallık anlamında ilk gelişmeleri yaptı ve İzmir ve Manisa illerinde ikinci ve üçünü mağazalarını faaliyete soktu. Açılan ikinci ve üçüncü mağazayla birlikte daha da gelişmeye, büyümeye devam eden Çetmen firması Türkiye geneline yayılmaya başladı ve şuanda mobilya sektöründe ülke genelinde toplam 50 mağazayla hizmet vermektedir.

Her zaman en iyi kalitede ve özgün tasarımlarla birlikte mobilya hizmeti veren Çetmen firması müşterilerinin satış öncesi ve satış sonrası da yanında olarak müşteri memnuniyeti üst düzeyde tutmak adına çalışmaktadır. Firma tarafından deneyimli ve güler yüzlü kişilerden oluşan müşteri hizmetlerini arayarak satış öncesi, satış sonrasıyla ilgili tüm konularla ilgili destek alabilirsiniz.

Çetmen Müşteri Hizmetleri

Çetmen firmasından almış olduğunuz ürünlerden ya da mağaza hizmetlerinden yaşadığınız sorunları, memnuniyetsizliklerinizi, ürünler hakkında merak ettiklerinizi ya da önerilerinizi Çetmen müşteri hizmetlerine bağlanarak yetkili kişilere iletebilir ve destek alabilirsiniz. Firma tarafından sunulan müşteri hizmetleri hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde en hızlı şekilde müşterilerine sunulmaktadır. Aşağıda bulunan müşteri hizmetleri iletişim numarasını hafta içi istediğiniz bir günde mesai saatleri içerisinde arayarak yaşadığınız sorunlara çözüm merak ettiklerinize yanıt bulabilirsiniz.

Çetmen Telefon Numarası

0 850 455 0 555

Çetmen Sosyal Medya Hesapları

Çetmen mobilyacılık müşterilerinin yeni ürünler hakkında daha hızlı şekilde bilgilenmesi adına sosyal medyayı aktif olarak kullanmaktadır. Çetmen firmasının sosyal medya hesaplarını takip ederek yeni sezon mobilya kataloğunu, indirimli ve kampanyaları ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çetmen İletişim Formu

Firma iletişim hattı dışında internet üzerinden iletişim formu üzerinden de müşteri hizmetleri vermektedir. İnternet sitesinde yer alan iletişim formunu eksik doldurarak yaşadığınız sorunu yetkili kişilere ileterek destek talebinde bulunabilirsiniz. Firma en hızlı şekilde geri dönüş sağlayarak sizlere yardımcı olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin